Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 93

  • 56 039
  • 763
# 195
Това на Катрис го няма никъде, а беше много добър продукт. Скоро бях във Виена и влязох в два магазина да го търся, но и там го няма.
Виж целия пост
# 196
Вече е спрян този балсам на Катрис, аз също го харесвам. Евентуално в Нотино може да има останали бройки.
Виж целия пост
# 197
Да, в Нотино има, но не и този цвят. Преди години Катрис имаха същите гланцове, под друго име, в същата опаковка, които така изчезнаха и на тяхно място се появиха full 5. Дано и сега да пуснат пак такива.
Виж целия пост
# 198
Имат, това са новите заместители на тези балсами:

Виж целия пост
# 199
Много е приятен този балсам, аз ви писах за него и казах, че замества този в картонената опаковка, но е на половината количество. По-мазен е и по-лесно се топи. Също така е почти безцветен реално. Със съвсем лек нюанс се, защото не се наслоява така както е на снимката от клипчето.
Виж целия пост
# 200
Старите балсами не ги харесвах особено, защото не бях доволна нито от хидратацията им, нито от начина, по който се изтриваха, но ако тези са по-мазни, може да ги пробвам.
Виж целия пост
# 201
Ето го колко е цветен, даже май е същият цвят.
Виж целия пост
# 202
Като за балсам ми изглежда идеално.
Виж целия пост
# 203
Да определено новите не са толкова пигментирани и според мен е по добре, и по-мазни изглеждат. Това са суочове на старите в хартиената опаковка:


 А това на новите:

На видеото по един път май ги минаха тези суочове, може и да се наслояват според мен.
А от старите, в нотино ги има на промоция в момента, налични са 020, 030 и 050.
Виж целия пост
# 204
Благодаря за препоръката, ще разгледам новите балсами. Purple Heart
Виж целия пост
# 205
THE PINK STUFF- паста за универсално почистване. Много съм доволна, почивства всичко, за което съм я ползвала.
- махна засъхнала боя от дървената маса, мивката, разни петна по стените, засъхнала мръсотия по уплатненията на прозорците.
Виж целия пост
# 206
Тази розова паста е хит в интернет, откъде я купувате?
Виж целия пост
# 207
В Лили я има: https://shop.lillydrogerie.bg/pink-stuff-stardrops-universalna-p … sta-850-gr-544316
Виж целия пост
# 208
Някой има ли опит с пилите на Ебелин? Дали пилят хубаво? И един лак за душата...

Виж целия пост
# 209
Фрау, само китайски пили от Аликсепрес купувам. Но тази ако е стъклена, ще е вечна дето се казва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия