Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 93

  • 56 106
  • 763
# 330
Относно базата за спирала, пробвала съм различни, но все се връщам към Евелин SOS
Виж целия пост
# 331
Бърз пазар, че шампоаните свършили у дома.
Виж целия пост
# 332
Лилавата серия на Балеа има ли я още в България или?
Виж целия пост
# 333
Коя серия имаш предвид,Фрау,с маракуята ли? 🤔
Виж целия пост
# 334
Нямам снимка в момента. Новата лилава лимитирана. Има 5 в 1 спрей, има мляко за коса, шампоан, балсам, финиш спрей.
Виж целия пост
# 335
Май я няма.Беше на отделен ще дер още на входа на ДМ.Аз така и не ди купих нищо от нея.
Препоръчайте кафява спирала.
Виж целия пост
# 336
Кафявата на Вивиен Сабо - любима спирала ми е.
Виж целия пост
# 337
Напоследък и аз искам кафява спирала. Не съм носила с години. Все на синя съм.
Ще следя за отзиви.
Виж целия пост
# 338
Тази 🫶🏻
Виж целия пост
# 339
Кафявата на Вивиен Сабо - любима спирала ми е.
Къде се продава тази марка,снимка може ли?
Тази на Есенс намира ли се в ДМ/Лили
Някой намерил ли е алтернатива на черввилото на Диор 999 с глитер?
Виж целия пост
# 340
От тук:
https://shop.lillydrogerie.bg/vivienne-sabo-cabaret-premiere-spi … ala-05-brown-9-ml
От нотино също съм поръчвала. От където ми е по-изгодно. От както и вдигнаха цената си я купувам като я пуснат на промоция.
Имам и тази на есенс, но поне за мен, на Вивен Сабо е много по-добра.
На Есенс я купувам от ДМ.
Виж целия пост
# 341
Тази спирала на есенс от много време ми е пред очите. Тя ще е.
Виж целия пост
# 342
Това лято и аз го изкарах с кафявата спирала на Вивиен Сабо. Много прилична и бюджетна бих казала.
Виж целия пост
# 343
Някой има ли отзиви за спиралата на NL beauty? Имат 50% днес и много й се чудя.
Виж целия пост
# 344
Да, хубава е спиралата.
Лятото изкарах с нея, не се разтича и държи приличен обем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия