Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 93

  • 56 101
  • 763
# 435
А за пети крем? Нито вазелин, нито крем дори с 30%уреа не помагат
Виж целия пост
# 436
Дунавски вълни преди години ми щипеше на ръцете. И той е със специфичен сронат.
Предлага ли се още този крем?!
Да, аз съм си го купувала от ДМ.
Виж целия пост
# 437
Майка и баба ползват този с невена и за пети. Моите още не са толкова зле и ползвам само лятото ако ходя боса.
Виж целия пост
# 438
Фрау и моите ръце стават така плюс екземи. Сухи,дращещи,до кръв нацепени и лишеи. В повечето време съм с мокри ръце.
Започнах да се мажа с крема с уреа. За сега се справя много добре.

Крем за пети имаше препоръчан един в една друга тема, ще му издиря снимката и ще я пусна.
Виж целия пост
# 439
А за пети крем? Нито вазелин, нито крем дори с 30%уреа не помагат
Кремът, който препоръчах, се води и за ръце, и за пети. Не съм го пробвала обаче на петите.
Виж целия пост
# 440
А за пети крем? Нито вазелин, нито крем дори с 30%уреа не помагат
Накисване във вода (със соли) вечер, остъргване с пила за пети и дебело намазване с лимонов крем, после памучни чорапки за през нощта. То и за ръце става с този крем.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 441
Този крем беше препоръчан в една от групите за пети:



Не съм го ползвала още. Моите пети не са груби. Но не пречи да го ползвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 442
За груби пети използвам през няколко месеца ексфолиращи чорапи. А като се обели мъртвата кожа, от време на време минавам петите с пила и мажа с крем с урея, слагам чорапи и така спя. Много ми помага, стига да съм постоянна в мазането всяка вечер.
Виж целия пост
# 443
Този крем беше препоръчан в една от групите за пети:



Не съм го ползвала още. Моите пети не са груби. Но не пречи да го ползвам. Simple Smile
И този съм пробвала, и специалната пемза от Зоя съм купила....и още търся нещо ефикасно
Виж целия пост
# 444
Това е състоянието на ръцете ми в момента.


Решаващо е да си постоянна в мазането. Не пропускам вечер в която да не се намажа.
И друго много важно нещо е ,че никога не използвам топла или гореща вода за миене на ръце или съдове.
Достатъчни са ми миенето на ръце през 5 минути и дезинфектантите.
Топлата и гореща вода много увреждат кожата.
Не слагам ръкавици все още навън ,но за мен времето е все още "топло".
Виж целия пост
# 445
А за пети крем? Нито вазелин, нито крем дори с 30%уреа не помагат
За пети също използвам този на Лидл и се справя чудесно. Ако на някой му идва тежък и бавно попиващ за ръцете, да слага по - малко. Откакто го открих не го заменям за никой друг. Става въпрос за много сухи ръце и пети.
Виж целия пост
# 446
И преди съм мрънкала - на моите ръце нищо не помага през зимата. Нося ръкавици. Сега мажа вечер обилно с Юсерин Уреа Рипеър, през деня не толкова обилно, но със съзнанието че е замазване на положението. Адски много хвалени евтини, скъпи, домашни мазила съм пробвала, но зимата е адско за ръцете.
Виж целия пост
# 447
Фрау,ето за този крем ставаше дума, в една друга тема. Силно го препоръчваше съфорумката. Но не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 448
Този последния е топ, да...и майка ми само него ползва, особено за напукани и болезнени пети.
Виж целия пост
# 449
И преди съм мрънкала - на моите ръце нищо не помага през зимата. Нося ръкавици. Сега мажа вечер обилно с Юсерин Уреа Рипеър, през деня не толкова обилно, но със съзнанието че е замазване на положението. Адски много хвалени евтини, скъпи, домашни мазила съм пробвала, но зимата е адско за ръцете.
При мен и мъжът ми,когато всички друго сме изпробвали и не помага, помага мазане вечер с мас. Може и мас с невен. Две зими имах и дисхидроза,стигна до дълбоки рани и това ме спаси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия