Плетем, разплитаме, за бримките питаме! - 5

  • 176 864
  • 288
# 150
Здравейте,

след големи мъчения,точно в стила на заглавието на темата най-накрая я сътворих шапката с ушите  Simple Smile http://www.snimka.bg/album.php?album_id=74742&photo=45

Направих я с вързалки ,защото преждата е много мека и се огъва, ако я разгладя може и да слегне  Thinking.Но тази като първа е учебна,по-скоро за формата работих.Следващата  с по-дебела прежда ще я направя или поне в основата.

Гледам ,че хич не сте си поплювали, а сте творили,творили .... ooooh! Браво !
Виж целия пост
# 151
това дете гледа и не вярва на ушите си  hahaha
браво, браво! Много хубав комплект се е получил. И му отива. Ще му става ли и другата зима или за тогава ще плетеш по-дебела шапка?
Виж целия пост
# 152
Много е сладка шапката,и аз ще се пробвам за другата зима.
Виж целия пост
# 153
това дете гледа и не вярва на ушите си  hahaha

Чуди се милото от къде му е дошло , вече като види шапката и бяга надалеч,то не беше мерене и чудо  Mr. Green В крайна сметка е голяма ,а и ще се отпусне още ,може и до 4 годишен да я носи  tooth Мисля още една да му оплета от остатъци разни и за да не се огъва трябва да е по-дебела прежда или двойна  според мен.Това е на най-тънките куки и пак не е хубаво сбито.

А сега почнах и шал,там ще се упражнявам на плетеници  knit

Незнам ще се престраша  ли скоро  и нещо  по-сериозно ,като жилетка за мен да почна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 154
Момичета, пускам списания с плетки за теглене:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167613.new#new

А при шивачките една мама пуснала снимки на вълшебни плетени дрешки за кукли.
Виж целия пост
# 155
Галхен много ти е хубава шапката,а и творението под шапката също!
Виж целия пост
# 156
Галхен много ти е хубава шапката,а и творението под шапката също!

Мерси,
ако не се лъжа ти беше пуснала една шапка на немски, на нейния принцип я плетох.
Виж целия пост
# 157

А при шивачките една мама пуснала снимки на вълшебни плетени дрешки за кукли.

Видях ги,страхотни са Peace.
Защо не мога да отворя нито една от книгите в подписа ти?Каква програма ми трябва?
Виж целия пост
# 158
Не съм аз.Моите работи са за момиче.А и не съм толкова напред с материала,за сега пускам само снимки.
Виж целия пост
# 159

А при шивачките една мама пуснала снимки на вълшебни плетени дрешки за кукли.

Видях ги,страхотни са Peace.
Защо не мога да отворя нито една от книгите в подписа ти?Каква програма ми трябва?

щото megaupload ти трябва. Просто си инсталирай, на страницата има откъде. На мен обаче след всяко преинсталиране на компютъра ми писна постоянно да си оправям програмите и затова също не свалям.

Виж целия пост
# 160
Не съм аз.Моите работи са за момиче.А и не съм толкова напред с материала,за сега пускам само снимки.

Ами кой беше тогава  Thinking На момиченце беше шапката , ето по  този модел       Heart Eyes  bouquet


Виж целия пост
# 161
Браво за шапката! Аз нещо май не се справям със зелената покривчица на 1 кука. Не съм плела от седмица и едва ли ще стане за Великден.  Cry Но "Надеждата умира последна". За някой бъдещ Великден може и да я приключа.
Виж целия пост
# 162
Не съм аз.Моите работи са за момиче.А и не съм толкова напред с материала,за сега пускам само снимки.

Ами кой беше тогава  Thinking На момиченце беше шапката , ето по  този модел       Heart Eyes  bouquet




Dobi75 беше. Simple Smile

Галхен, поздравления!  bouquet Супер се е получила!
Стейси, при теб времето ли недостига?
Виж целия пост
# 163
Харесва ли ви този потник?

Виж целия пост
# 164
Да,много   smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия