🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 745
  • 1 570
# 990
Единствения проблем е, че Бистра може да постъпи съвсем приятелски, и да “пусне“ на Мая.

Няма как да и пусне и да остане с една гривна абсурд.
Иначе и аз викам за Бистра и Нина Simple Smile
Виж целия пост
# 991
Многострадална Марина да си ходи..всяка вечер цвили ...непоносима е!!!
Виж целия пост
# 992
Единствения проблем е, че Бистра може да постъпи съвсем приятелски, и да “пусне“ на Мая.

Няма как да и пусне и да остане с една гривна абсурд.
Иначе и аз викам за Бистра и Нина Simple Smile
Така де, мисълта ми беше да играят двете анти Марина, после го написах.
Виж целия пост
# 993
Харесва ми изборът на Емо. Неочаквано беше, но добре го е премислил и показа, че не се влияе толкова от Георги.

Тъжно ми е единствено как лагер Глория бяха 12 човека и бяха весели, но гладни, а сега са 6 и обстановката е напрегната и неприятна.
Виж целия пост
# 994
В интерес на истината на мен Лора ми е най анти. Дано да бъркам, но ми изглежда като наистина истински проклет и дори злобен човек. Марина е е от тези тип жени, дето да си домакиня и майка им осмисля живота, няма амбиция за нещо повече. Не ги разбирам, но щом това ги прави щастливи, ок.
Виж целия пост
# 995
100 пъти аман вече от Марина. Идва ми да скоча през прозореца като я видя да реве! Какъв е този рев, бе, братче, какво беше туй чудо?!

Съгласна съм с Вера - победители да са Бистра и Нина.
Виж целия пост
# 996
Марина и Лора ако останат на елиминация тренерът ще спаси едната ... не се надявайте
Виж целия пост
# 997
Дано си тръгне след тая игра
Не се надявай, дори и да е последна днес и утре пак да загуби, тренер Емил ще ѝ даде своите гривни, та не само няма да си тръгне, ами и богата ще стане.
Офф верно...
Виж целия пост
# 998
А да не изпускаме вероятността - със/без съюз - че Майчето си е слаба в игрите, а не е и играла. Светата Донт Край Мама може и да е втора.

ПП. Е, добре. Има някакво удовлетворение за драгия зрител тук.
Виж целия пост
# 999
Имам предчувствие, че Нина ще си ходи
Виж целия пост
# 1 000
Искам Мая да си ходи.
Виж целия пост
# 1 001
Ооо, това е много интересна игра
Виж целия пост
# 1 002
Супер пъзел! Heart

Едно не може да й се отрече на Марина - биткаджийка е, а не скатавка.
Виж целия пост
# 1 003
Искам Марина да си ходи.
Виж целия пост
# 1 004
Йес!
Само преди няколко поста казах,  че искам Бистра едно, Мая две, Марина три.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия