🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 687
  • 1 570
# 300
ВладЕ: Не сме в коалиция, но няма да те прецакам
Виж целия пост
# 301
Срам за Киро, че се хвалил!Срам за Георги, че се взе за морален стожер! Срам за Берке, относно реакцията му! Срам за Биляна, че участва в този разговор! И най-вече срам за продукцията, че излъчи този бълвоч!
+1
 Направо не вярвам какво излъчиха. Дъно.
Виж целия пост
# 302
Този мъжки разговор между Влади и Дзами вече си е на мястото.
Но не може да ми измие горчилката от чуто и видяно преди малко.

Дзами забрави ли за Миро и Бистра?
Защо Вера и Гогов?
Виж целия пост
# 303
Влади има странно разбиране за това "да върне в играта" някого.
Виж целия пост
# 304
Ще видим Иван в игра хорааааа
Виж целия пост
# 305
Еее таз Маринка бе, клю клю, сега да разнесе неща, с които дори не е наясно. И пак тя е жертва. Не ѝ разбирам филма.
Много противна ми стана!!
Виж целия пост
# 306
виня бигбрадър от преди 15 години сигурно, когато навлезна това 'потресена съм', много мУралисти...
Виж целия пост
# 307
Малко е вероятно Биляна да победи, след физическа и психическа травма, но много ще се изкефя да бие и да смачка фасоните на Жоро, Кирил и Берке.
Виж целия пост
# 308
Ох,Влади с Биляна и Иван,а Венци с Дзами.

От любовната драма ми призлява.Биляна защо и беше да ходи при тези,много ме е яд.
За Киру и Жору всичко сте казали-дъно са.
В тренера ми беше надеждата нали се беше хванал за главата,а и има дъщеря на близки години, но и той в стадото.
Марина от ден на ден рине ли рине дъното.

Влади и той ще играе с куцащата Биляна, много мъжкарско.
Беркето за силен се мислил,няма връзка с кораба майка.
Виж целия пост
# 309
Биляна все пак беше състезателка в националния отбор доста дълго време и тренираше на централизирана подготовка. И като всяка млада гимнастичка социално има много да учи и да се развива заради начина им на живот и социалната изолация, в която живеят. Единствено така оправдавам факта, че отиде да се обяснява. А тя обяснения на тези хора не дължи. Особено на Лора и Светата Майчица.
Да Хваща пътя Марина, че не се трае вече.

Киро и Жоро не ги броя за живи вече. Голяма гнус.
Виж целия пост
# 310
Искам Кен, да спечели група А Joy
Виж целия пост
# 311
Сипàх си! Това дето го гледаме днес, не ми понася.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Биляна все пак беше състезателка в националния отбор доста дълго време и тренираше на централизирана подготовка. И като всяка млада гимнастичка социално има много да учи и да се развива заради начина им на живот и социалната изолация, в която живеят. Единствено така оправдавам факта, че отиде да се обяснява. А тя обяснения на тези хора не дължи. Особено на Лора и Светата Майчица.
Да Хваща пътя Марина, че не се трае вече.

Киро и Жоро не ги броя за живи вече. Голяма гнус.
А Берке броиш ли го за жив? Човека иска девственица.
При това тя трябва да му слугува и да му готви.
Виж целия пост
# 313
Напротив, чудесно стана че го излъчиха. Ако не бяха, някои от тия хора щяха да продължат да “минават” за достойни и да имат фенове. Това беше падане на маски и истински срив в много отношения - та евала, че го излъчиха.
И запенената устинка на Берке.
И мазната наглост на Георги.
И низкото безсрамие на Киро.
И нелепата самомнителност и самочувствие на Марина. (Всъщност това е крайно комплексирана жена, но друга тема).
И мълчанието на достойния тренер, пък и обаждането му в подкрепа на “мъжете”.
Бе важно си беше. Да се излъчи. Да се види. И разбере.
Виж целия пост
# 314
Наздраве на всички, които са си сипали!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия