🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 716
  • 1 570
# 375
Ем аз мисля, че при Ванката не е само късмет, сега остава да разберем дали е в роля и се прави на тъп и прост и сакат. По-скоро да, Гроздето го издаде като каза, че не е чалгар.

Майките във форума, вие затормозени ли сте морално, като Марина? Как сте? Взех да се притеснявам.
аз се затормозих доста, че не пуснах навреме на слушалки, а тригодишното иска да заспива на отворена врата.

От целият този разговор се разбра само ,че всички там без Биляна никога не са правили секс
и Киро и Киро, има няма минута Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Близките кадри на женските задници ми идват малко безвкусни.
Кирил НЕ харесва това!
Виж целия пост
# 377
Близките кадри на женските задници ми идват малко безвкусни.
На мен близките кадри на мустака на Берке.
Виж целия пост
# 378
Читалищният възрожденец стана малко нещо като ИВ-герой: копае, копае, изкопа корените на българо-съветската дружба, на Световното дърво..., само кокосът го няма.
Виж целия пост
# 379
Поредно потвърждение колко е зле Берекет на терен.
ГОла вОда.
Виж целия пост
# 380
Лелел 🤣🤣🤣🤣 какво предстои 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 381
Олееее, оле, оле, олееее! Беркето да са изметееее!
Виж целия пост
# 382
Явно в друга държава му бяха заровили кокоса на Берке Joy
Виж целия пост
# 383
Отдъхнете си, пресветата майка е изцерена!
Утре ще е сеир.
Виж целия пост
# 384
Пожелах си и ще видим битка Биляна - Берке.
Ако сме прави за намесата на продукцията, Берке трябва да е аут.
Но, според мен батко Гошко ще му шитне едно гривне, и сеирът ще продължи.
Виж целия пост
# 385
еееее, леко вдясно бил кокоса му Joy
Виж целия пост
# 386
Биляна само да не се размекне и да му пусне на Берекета играта
Виж целия пост
# 387
То май Гошко вече не може да спасява с гривни Simple Smile Нали златната гривна вече носи само манджа Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Аууу каква изненада-Беркето последно пак.
Само да се плюнчи може,едвам го търпя и великата майчица и нея..
Виж целия пост
# 389
Венци към Влади - ти нарочно ли падна бе, за да не се паднем двамата.
Влади - ааа, не. дадох всичко от себе си.
...
тия двамата сега се мазнят един на друг ли - кой на кого ще се остави. Берке и Биляна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия