🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 49 714
  • 1 570
# 1 050
И Марина, и Лора губеха и без помощ.
Лора само стоеше и гледаше в недоумение. А после, другите не играели честно.
При това, и Марина, и Лора бяха първи на пъзела, имаха достатъчно време да го наредят.
Виж целия пост
# 1 051
Смешното е че георги прецака нещата. Тренерът добре го беше измислил
Виж целия пост
# 1 052
айде, Георги се измъква и оправдава, като пърдел из гащи
Виж целия пост
# 1 053
Дори в отборите да бяга по една от лагер, пак двете жени от 1 и 3 лагер щяха да се обединят срещу жената от лагер 2.
Виж целия пост
# 1 054
Аууууу, какви неща излизат от устата на една майка!!!
Ауууу, втори път, каква “изненада“!!!
Емил ще се жертва за “едно от момичетата“!!!
Никой не можеше да го предположи! Joy
Виж целия пост
# 1 055
П.П. Soney, много рано ги пускаш анкетите, аз все си казвам, нека свърши и тогава ще гласувам и после не ми се търси назад

Добре колко е идеалният час? 
Откак минахте на "зимно" време  май подранявам, защото ние още не сме минали.
Виж целия пост
# 1 056
Ее, аз не искам тренерът да си ходи. Особено пък за Лора, ако тя загуби.
Виж целия пост
# 1 057
Такова разочарование е и тоя тренер...
Виж целия пост
# 1 058
УжасТ,няма отърнане от двете тетки-Мара и Лора.Знаех си,че тренера ще иска да спаси едната и пак ще има рев до дупка.
Искам само Гогов да дават,голям шемет😆
Виж целия пост
# 1 059
Позаспал съм на общия план/съвет в загубения лагер. Сънувам: Тренерът си дава живота на едното момиче. Ам Гъл скача след него и вика: Аз Ам Гъл ли съм или честта ми е по драгоценна. И си дава живота на Тренера.
Ех, мечтиии.
Виж целия пост
# 1 060
леле, Марина сега реве в къщи, защото Мая каза, че ноктите й са ужасни
Виж целия пост
# 1 061
Явно съм отворила Окото към миналото и съм погледнала на Филипините, защото вчера бях сигурна, че Иван ще се откаже в полза на Барки, а после си пожелах Марина срещу Лора на битка за оцеляване.
По принцип се надявах и двете някак да отпаднат, но по-скоро ми се струва, че ще останат за сметка на някой от кемпа си, на когото не му се играе вече, но почти не останаха отказвачи.
Виж целия пост
# 1 062
Марина да почне да реве отсега за предателството на берке. Чекам
Виж целия пост
# 1 063
Ей как му държат сметка на Берке, дали си е говорил с Биляна. Те май изобщо не знаят, че те са се събрали 😁. Ще им дойде като гръм от "ясно" небе.
Виж целия пост
# 1 064
Лорчето нали щеше да мачка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия