Диви и красиви (между два сезона)

  • 73 836
  • 980
# 240
Радвам се за това, че Данчо се възстановява и че духът му не е сломен! Евала за силната му психика и оптимизма!
Късмет, човеко!
Изгледах подкаста с Николета.. ами то ако половината неща, които разказа, ги бяха излъчили, щяхме да гледаме много по-интересно шоу. Елена се била пробвала с Ивайло и пренощувала при него, Николета имала страстна целувка с Ивайло, докато той още бил мач със Стиляна, и т.н., и т.н. Черна точка за заснемане, сюжет и монтаж.
Бяхме свидетели на доста случаи, в които нещо съществува само и единствено в главата на Николета.
Дали и изброените "пропуски" на продукцията не са се зародили и съществували само, единствено и отново пак там ...
Виж целия пост
# 241
Фирмата, в която работи Йордан, явно е голяма и с много служители. Нали се оказва, че са колеги с Коцето, но не са се познавали. Абсолютно възможно е някой да го знае само по физиономия от предаването и да се е припознал отдалече.
Виж целия пост
# 242
А е напълно възможно въпросната приятелка просто да се е припознала. Нека да не съдим.

Въпросната приятелка казва, че следи предаването и с Данчо работели в една фирма. Явно не е припознаване, а по-скоро са ни го казали това за заблуда и да не ровим около здравословното му състояние. Предвид, че и е бил в кома и никой не е знаел дали ще се събуди и да не би да има и по-лоши последствия.
И аз така мисля.
Нека не ровим назад кой какво казал 🙏🏻
Желая бързо възстановяване на Йордан, явно е силен и борбен човек, нека лошото скоро е съвсем зад гърба му и любовта също да го намери не след дълго.
Наистина се възхищавам на духа му, браво.
Виж целия пост
# 243
Милото момче, много ми стана жал...
Виж целия пост
# 244
Признавам не ми допадаше поведението на Йордан в предаването и отношението което показа към Стиляна, за да накаже Ина и тя да ревнува...но определено днес ме спечели колко силен човек може да бъде. Пожелавам от сърце бързо да се възстанови, започва напълно различен етап от живота му и се надявам никога да не губи надеждата, вярата и тази борбеност. Живота ни изправя пред най-различни предизвикателства може би не случайно, приятни, неприятни, справими, трудни ...но никога не трябва да губим вяра и надежда че ще ги преодолеем. Нека Йордан бъде силен, да не спира да се бори и да мечтае, да намери истинската любов и да бъде щастлив. Макар и предаване за любов....за мен истинския победител е Йордан и нека бъде пример за всички, че никога и пред нищо не трябва да се предаваме.
Виж целия пост
# 245
Възхищавам се на Йордан! Пожелавам му да е силен и да му е колкото е възможно по-малко трудно!

Изгледах подкаста с Николета.. ами то ако половината неща, които разказа, ги бяха излъчили, щяхме да гледаме много по-интересно шоу. Елена се била пробвала с Ивайло и пренощувала при него, Николета имала страстна целувка с Ивайло, докато той още бил мач със Стиляна, и т.н., и т.н. Черна точка за заснемане, сюжет и монтаж.
Бяхме свидетели на доста случаи, в които нещо съществува само и единствено в главата на Николета.
Дали и изброените "пропуски" на продукцията не са се зародили и съществували само, единствено и отново пак там ...

Доста интересно, да. Ще видим какво ще каже Ивайло, дано го питат.
Виж целия пост
# 246
Дали не ги разказват тези неща (за това, че си били оставили вратичка и Ивайло щял да се мести), за да си спестят критиките, а и да поддържат интереса към себе си?
Виж целия пост
# 247
Много смел и борбен Йордан! Бързо възстановяване му пожелавам, от все сърце!
Виж целия пост
# 248
От цялата случка с Йордан е хубаво и ние да си вземем урок.

Йордан, стискам палци оттук нататък всичко да върви като по вода, от сърце ти желая здраве и много щастливи дни.
Виж целия пост
# 249
Фирмата, в която работи Йордан, май е част от HP, която се отдели. Тоест - да, много хора са, може да не се познават лично и да са се припознали.
Всички предполагахме, че може да е вярно това за Йордан, по-скоро критиката (поне моята) беше, че не е редно тук да се споделя.

Евала на човека колко е борбен.
Виж целия пост
# 250
От цялата случка с Йордан е хубаво и ние да си вземем урок.

Йордан, стискам палци оттук нататък всичко да върви като по вода, от сърце ти желая здраве и много щастливи дни.

Евала за коментара! 👏
Апелирах няколко пъти да не коментираме Йордан докато не разберем истината, но не бях чута!

Нооо минало заминало! Важното е, че лошото мина!
Истински боец! 😇
Виж целия пост
# 251
Даваш си сметка, че не си чута в темата, но си упорита...не е похвално.
Упреците към споделилия информация за Йордан бяха, че пренебрегва желанието на семейството. Винаги съм харесвала детективите във форума, но в случая беше като драматична клюка, не беше гот. Жалко, че е вярно.
Виж целия пост
# 252
Имам да кажа толкова много неща, а не знам откъде да започна…
Преминахме с героите от това риалити, опознахме ги като персонажи, защитавахме ги, плюхме по тях, смяхме се с тях. Обаче Йордан ни даде най-големият урок. Урок по живот. Урок, в който ни показа как да се бориш за жена, урок обаче и да обичаш първо себе си, урок по доброта. И най-важният урок, в който никога да не се предаваш. Йордан ни показа, как може животът ти да се промени за няколко секунди, докато се ядосваш за дреболии.
Йордане, прекрасен си! Сигурна съм, че новият ти живот, ще бъде много по-хубав от стария! ♥
Виж целия пост
# 253
Има неща, които наистина трудно се коментират. Чисто по човешки, много ми е жал за Йордан. Новина, от която ти се свива сърцето,...не знам дали е случайно, но ми направи впечатление, че никоя жълта медия не поде слуха от бг-мама. Явно има някаква човешка етика останала. Има неща, които като се случат, много от големите проблеми се превръщат в дреболия..
Виж целия пост
# 254
Това риалити на този етап не предизвиква никакъв интерес в медиите. Може да проверите сами - единствено има една статия за годежа на Теа на финала, защото е известна от преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия