Диви и красиви (между два сезона)

  • 73 849
  • 980
# 285
Туджарката за всички мънички и чернички казва, че са много умни, очевидно си има тип.
Виж целия пост
# 286
Ох, Ина, че не е китка и не довършва изреченията, е факт, обаче Мишо е голям дразнител. Предлагам следващият му гост да е едно огледало и през цялото време да общува със собствения си образ. Таман няма да слушаме как прекъсва човека и се пъне като магаре на мост без да приеме чуждото мнение. "Да не си влизала." Ами, ако не бяха влезли, ти какво щеше да правиш сега, джанъм? Супер отвратително поведение.
Виж целия пост
# 287
В потрес съм, превъртях подкаста, ми тя Николета като университетски преподавател в сравнение с Ина. Слушайте, сами преценете, моето мнение е семпло момиче с 0 интелектуален потенциал.
Виж целия пост
# 288
И аз изгледах подкаста. Според мен наистина е объркано момиче и се притеснява какво да каже след целия хейт, не иска да излезе още по лоша. В същото време трябва да е деликатна и заради Йордан, не мисля че е толкова коравосърдечна, че да го обиди по някакъв начин в момента. Просто ситуацията е такава и като цяло заради всички фактори на куп , подкаста ми беше малко тегав и объркан за гледане. Мишо също не успя да я предразположи , даже обратното. Неделчо трябваше да е там на този подкаст , щеше да стане хубав с повече истини.  А и вярвам ,че всеки човек има  лошо и добро в него , не е само лошо. В други реалитита , съм имала някой , който го смятам за истински злодей , в това предаване нямам такъв.
Виж целия пост
# 289
Не съм сигурна, дали искам да си губя времето с нея.
Виж целия пост
# 290
Според мен няма смисъл. Нищо различно не казва/показва от това, което вече видяхме.
Виж целия пост
# 291
Ина: аааа, спах на диванаааа, аааа, не съм ледена кралицааааа, аааа, ъъъ, хихихи, влязох да си популяризирам песните, хи хи, аааа, ъъъ, това е реалити, аааа, хи хи, все някой льольо ще ме хареса, аааа, щото ми беше все едно,ъъъъ, нямам травми,  ииии, ъъъ, където спекулирате, ааа с кое, аааа, ъъъ, не , вие сте го монтирали по този начин, ааа, погледа през твойта призма, ъъ не съм го изкарвала точно виновен, ааа какво исках да кажа, аа, чай сеа, аааа, нали ше ги изрежете тия неща, хи хи.
Милата.
Звиздъ, която не можела да се отпусне пред камерите.
Виж целия пост
# 292
И аз изгледах подкаста. Според мен наистина е объркано момиче и се притеснява какво да каже след целия хейт, не иска да излезе още по лоша. В същото време трябва да е деликатна и заради Йордан, не мисля че е толкова коравосърдечна, че да го обиди по някакъв начин в момента. Просто ситуацията е такава и като цяло заради всички фактори на куп , подкаста ми беше малко тегав и объркан за гледане. Мишо също не успя да я предразположи , даже обратното. Неделчо трябваше да е там на този подкаст , щеше да стане хубав с повече истини.  А и вярвам ,че всеки човек има  лошо и добро в него , не е само лошо. В други реалитита , съм имала някой , който го смятам за истински злодей , в това предаване нямам такъв.
Съгласна съм. Тъкмо това дойдох да напиша. И Мишо много гадно извърта думите ѝ и я настъпва, че е играла стратегически, при положение, че те с това си рекламираха предаване - "любов и / или стратегия". Ина не може да се защити твърдя много, защото от една страна внимава, ако Йордан гледа, да не го напрегне и от друга сигурно донякъде има гузна съвест.
Виж целия пост
# 293
Много неприятна Ина, натоварих се докато гледам подкаста. Оплете се тотално. Дала му била шанс на Йордан за "нещото" със Стиляна. Ама непрекъснато му правеше намеци, че ревнува, нямала била да ѝ го остави. А в същото време тя не го иска. И сега, като го знаем какъв е Йордан, ще маже на подкаста, само и само да я защити. Токсична работа отвсякъде. Дано в следващия сезон да няма такива персонажи.
Виж целия пост
# 294
Ох, Ина, че не е китка и не довършва изреченията, е факт, обаче Мишо е голям дразнител. Предлагам следващият му гост да е едно огледало и през цялото време да общува със собствения си образ. Таман няма да слушаме как прекъсва човека и се пъне като магаре на мост без да приеме чуждото мнение. "Да не си влизала." Ами, ако не бяха влезли, ти какво щеше да правиш сега, джанъм? Супер отвратително поведение.



Съгласна съм. Постоянно прекъсва. Като някоя свекърва е. Особено в лайфа с Ники, непрестанно прекъсваше Симона.Има неща, които са били между тях, но нали иска да направи някаква сензация и чака обяснения. Дразнител голям е!

Не разбрах за другата година Неделчо остава ли предаването.
Виж целия пост
# 295
Неделчо се дистанцира очевадно напоследък, не участва в подкаста, води си Надкаста с низвергнатия от Мишо Туджаров и постоянно споменава “уволнената” Ния, не знам, не знам, но аз съм тийм Неделчо.
Виж целия пост
# 296
Изгледах подкаста с Николета.. ами то ако половината неща, които разказа, ги бяха излъчили, щяхме да гледаме много по-интересно шоу. Елена се била пробвала с Ивайло и пренощувала при него, Николета имала страстна целувка с Ивайло, докато той още бил мач със Стиляна, и т.н., и т.н. Черна точка за заснемане, сюжет и монтаж.

Относно опашката - не ме смути толкова много, колкото наклонената под 45 градуса глава в някакъв опит за поза. Особено в началото. После се поотпусна малко сякаш.
Като започнах да гледам Ина си казах айде да видим гледната й точка, то няма точка, то е многоточие, посроянно си противоречи, но ясно самата тя е в такъв етап, ок, не е знаела какво иска, нейни филми.
Обаче това, което се повтаря е едно и то е неадекватността на самата игра! Няма правила, не знаят участниците каква стратегия да имат, всичко е една бутафория накрая, съжалявам, че отделих време, защото полезност нямаше..
Виж целия пост
# 297
Според мен Неделчо ще бъде част от екипа. Просто в момента са много натоварени с подкаста. Имат дни, в които пускат по две видеа даже. Може да иска и да приоритизира семейните задължения.

Като слушам подкастите и не мога да разбера какво разбират под това, че "играят". Ина звучи като толкова объркан и неориентиран човек, буквално не знае къде се намира. Каква социална игра и каква стратегия си мисли, че има, тя не може да си събере мислите. Противоречия на всяко изречение. Целта на такива социални експерименти не е да се съберат хора - актьори и да разиграват всички постановка. Ако ми се гледа нещо такова, ще ида на театър. Не знам, разочарована съм много. Нещата, които се обсъждат на подкаста, говорят много зле за цялата продукция.
Виж целия пост
# 298
И аз мисля, че Неделчо ще е част от екипа на сезон 2. Натоварено му е - три предавания обсъждат + Островът има епизоди/подкасти и в платформата на бтв. Явно толкова не смогват, че почнаха на лайв, за да не им се налага и да обработват. Отделно го очаква едно от най-хубавите неща, които могат да си те случат на този свят - отделя време за семейството. Със сигурност към този момент в избрал да отделя повече време на нещата, които му носят приходи …
Виж целия пост
# 299
Ина е невъзможна за гледане, напълно се оплете - не искала да му дава фалшиви надежди, но му давала, въпреки, че и било неудобно. После пък не, не му давала аванси, не го лъжела, той всичко си знаел, но му казала, че ще ходят на пътешествие, защото той пък знаел, че тя ще избере парите. Тотално се обърках, а тя дали и сама се разбира какво прави и казва, не е ясно.
А искаше да е стратег и лидер вътре, инфлеунсър била и т.н.. Кой ще инфлуенсваш като не си наясно със себе си и си незряла личност?
За бедния речник и невъзможността да си облече мислите в думи дори и не започвам: "ъъъ, там, където, ъъъ... не знам... ъъъ, не, не, да му дам ли шанс.."
Оставяла Йордан на Стиляна.... но после решила, че иска да играе с него. Ужас, всеки нормален човек трябва да избяга с 200 от нея.
Тя си го и знае, де, неслучайно се изпусна, че подареният уред в началото на предаването ще е единствената и сериозна връзка към момента и единствен няма да я напусне.

Мишо добре я притискаше, браво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия