Боледуване на децата ни - тема 82

  • 21 427
  • 747
# 510
Според мен би трябвало да е Гастроентеролог, но нямам опит с гъбичка в корема , на мен след антибиотик ми се появиха в гърлото , поне ми излязоха като резултат ,след като пуснах контролно изследване след антибиотика , беше преди години и не помня точно ,но личната мисля не ме прати никъде а тя ми даде противогъбични ,но за дете питайте към кой да се обърнете, предполагам че хубав пробиотик ще помогне.
Виж целия пост
# 511
Моето дете имаше кандида в червата, като бебе. Мина с пробиотици и едно противогъбично за пиене, ама не помня името.
Виж целия пост
# 512
При нас зелените сополи от самосебе си станаха прозрачни за 1ден. Много странно. Обаче пък сега започна да кашля ужасно. Една суха кашлица буквално през 5секунди.. от 3следобяд не е спрял. Изписаха ни Синекод, никакъв ефект от първи прием. Чудех се какво да му дам поне да спи спокойно.. Май от утре ще правим инхалации с Пулмикорт пак. Доктора ги изписа и не ми се искаше да давам ама голяма мъка е с тая кашлица
Виж целия пост
# 513
Не ги бавете инхалациите. Ние с малкият сме в болница защото направи ларингоспазъм и не можеше да диша дори след инхалация с цяла ампула пулмикорт. Биха му урбазон и после още 2 цели ампули пулмикорт и продължаваме след малко с още една.
Виж целия пост
# 514
Според мен също би трябвало да е гастроентеролог,но за дете не знам.Най-напред педиатър и той да Ви насочи е най-добре.
Bloodflowerz,аз бих започнала Пулмикорт при такава кашлица колкото и да не ми се иска.
СимонаК,с АБ капки мисля,че не е проблем да се ползва Бронховаксом.
Sweet_memory на колко е детенце?Днес ли влязохте в болницата?
Моя го боли крака и е леко подут сякаш дето е стъпил на криво.Утре аз съм 1 смяна и поръчах на майка ми да види как е и дали ще го изпрати на училище.
Виж целия пост
# 515
Да, от утре сутринта ще почнем инхалациите. Сега направих чай от дюли ако стане през нощта да има нещо за успокоение на гърлото.
Danaeka, може да мажете с Репарил ако имате. Много помага при навехнато, усукано, натъртено и т.н
Виж целия пост
# 516
Репарил имам.Намазах го с него и арника.
Виж целия пост
# 517
Да, от утре сутринта ще почнем инхалациите. Сега направих чай от дюли ако стане през нощта да има нещо за успокоение на гърлото.
Danaeka, може да мажете с Репарил ако имате. Много помага при навехнато, усукано, натъртено и т.н
Дайте антихистамин, за предпочитане ксизал или рупафин. Ако е ксизал цялата дневна доза на 1 път, а може и леко завишена. При брутална кашлица понякога давам двойна доза първия ден.
Виж целия пост
# 518
Десибел имам вкъщи и това му давам вечер + сиропче Джуниър ангин. Спа добре, не е кашлял, чак в 5 и 30 се разкашля. Сега е добре.Текат вече прозрачни сополи като водичка. Прокашля се отвреме навреме. Мисля, че овладяхме засега Simple Smile Но някое от нещата му обостри обрива на ръчичката и го сърби. От толкова много лекарства си натрових детето вече..
Виж целия пост
# 519
Бързо оздравяване на болните. bl00dflowerz може ли да споделиш какъв е чая от дюли за кашлица.
Виж целия пост
# 520
Знам, че често в групата се пише за моксарела. И на нас ни се случи за първи път да намерят в носния сектрет, още не е излязла антибиограмата. Някой успял ли е да я излекува без антибиотик през устата, т.е. само локално?
Виж целия пост
# 521
Детето сутринта се оплака че го боли корем ..после като тръгвахме за градината каза че и глава го боли ,нито е ходил до тоалетна нито е повръщал но съм на тръни ..аз също тази сутрин съм с постоянни позиви за повръщане ...взех вомитосхил ...
Виж целия пост
# 522
На мен ми съобщеха, че може утре групата да е затворена, персонала с чревен..моята ходи до вц вкъщи и в градината пак и се доходи, дано, дано не е чревен..
Виж целия пост
# 523
Ужас, какви са тия стомашно чревни през ноември?! Сега една колежка ми съобщи, че снощи повръщала три пъти, а сега е на работа. И това ми го казва докато пием кафе. Та очаквам и аз да сваля някое килце по трудния начин. Лошото е, че детето със сигурност пак ще е на системи, ако я хване. Както е 116 висока и 16кг...
Виж целия пост
# 524
Моето дете повърна събота три пъти, вчера веднъж се изходи малко кофти и уж това беше…
Но кашлицата не спира, вече трета седмица започваме. Вчера му направих имхалация с физиологичен, леле след нея като започна да кашля супер ама супер влажно, да вади храчки…..Пулмикорта не му се отрази чак така. Май пак сме за лекар, не му минава кашлицата и това е. Да не кажа, че се и засили…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия