Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 64

  • 34 618
  • 737
# 345
Сташе, на мен ми заприлича на тетрадка с 40 листа Grinning

Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile   И на мен ми заприлича на тетрадка  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Даже си викам нашия човек си е купил тетрадка /сувенир от Бали  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Ама тая книга нещо много тънка бе ,ееее няма нищо тънка, дебела важното е че чете момчето. Simple Smile
Виж целия пост
# 346

Виж целия пост
# 347
Ехааа момичета мерси за инфото за книгата  Kissing Heart  Звучи като доста интересно нещо за четене.
Кате  много ми хареса разсъждението ти относно сцената с хавлията,звучи супер добре и дано да излезе така.  Hands Pray

Виж целия пост
# 348
Виж целия пост
# 349

Здравейте!

Все едно за него е написано в тази книга. Не съвсем, но подобно. Мерт не напразно я чете.
Благодаря ви за всичко споделено, преведено и публикувано от вас. Радвам се, че ви има, иначе не бих могла да съм в час със събитията около сериала ни и героите.
Виж целия пост
# 350
Момичета, толкова интересни неща споделяте 🤗
Май ще имаме хубава серия…Само да не ми показват повече адвокатка,която се прави на докторка социално ангажирана🤯…Само Сейран не се изучи,но тя е много талантлива и сценаристите решиха,че няма нужда…



Виж целия пост
# 351
Момичета, толкова интересни неща споделяте 🤗
Май ще имаме хубава серия…Само да не ми показват повече адвокатка,която се прави на докторка социално ангажирана🤯…Само Сейран не се изучи,но тя е много талантлива и сценаристите решиха,че няма нужда…




И това ,като много други неща не са ясни все още.
Може да се е изучила дистанционно.
Виж целия пост
# 352
Добро утро, момичета Kissing Heart
Честит петък, честит ни Чапкънов ден Heart

Мамата нещо се е бъгнала, дано я оправят до довечера. Хем да отстранят някои странни явления Stuck Out Tongue Winking Eye

Не ми дава да сложа снимка, ще пробвам с един линк, няколко то хубави спомена на Сейро в ялъто Heart

https://x.com/miklsaplxk/status/1852047371439608160?t=DDs5e0J4P37n4r6SPxFraA&s=19
Виж целия пост
# 353
Добро утро,мацки. Петък е😘
 Верно не може снимки да се качват. Нищо ,всяко чудо за три дена. Довечера от 20:00 да ядем баклава и дубайски шоколад.
Виж целия пост
# 354
Хелоу, мацки! 🫶
СейФеровият ден дойде и нямам търпение за епизода! 😍 Дано изпълни очакванията ни! ✌🏻
Виж целия пост
# 355
Добро утро и от мен. Вълнувам се за довечера.
Виж целия пост
# 356
От бижутера! 💫
Виж целия пост
# 357
Хайде, да видим! ❤🔥

Виж целия пост
# 358
Здравейте, момичета. 🙂

Очаквам с нетърпение серията, чак отложих излизане довечера. 😄
Виж целия пост
# 359
Емру да внимава какво обещава Heart Eyes

Питат го дали е сън/мечта сцената с хавлията.
Била красива като сън, но напълно реална



От поста на Белчето... Емрулах казва, че епизода щял да е един от трите най-добри епизоди на Чапкъна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия