МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 224
  • 739
# 210




Афра, Берил,Буче и Пелин Simple Smile

И още едно видео.

https://x.com/pitbull_samii/status/1856337824825426429

https://x.com/youniera/status/1856338533192987043

Емруллах пита колко века останали до петък. И аз мисля ,че е време да пусне фрагмана ,че наистина от петък до днес векове минаха ;д

Още 82





Виж целия пост
# 211
Супер гифчета давай още ,ако са готови.
Виж целия пост
# 212
Емруллах ни подготвя за фрагмана : Първо ще бъдеш смел/а



Охо Феми има как да няма цяла дозина...

И аз така гледам Аби последните серий...Сори!




https://x.com/elma_u7/status/1856365194886398255
https://x.com/hadilanordan25/status/1856364896541151576
Още един клип много сладко се закачат Wink
Виж целия пост
# 213
Фрагман 83/1

Виж целия пост
# 214

Сейран: Като за начало ще бъдеш смел Ферит. Каквато съм аз.Храниш се чрез обичта на хората хората които те оценяват, но понякога това да не бъдеш обичан е най-голямата добрина към тях.
Халис:Не се строи наново без да си разрушил Сейран. Сега ти развали нашето спокойствие малко заради собственото си щастие.
Сейран:Докато този пръстен е на пръста ти за мен си някой който няма власт над мен.
Биназ: Ако ти беше до Ферит да видим дали щяха да говорят за Сейран. Аз се сещам за нещо...
Сейран:Не можеш да гледаш две жени така едновременно.
Ферит: Аз не съм гледал никой през живота си както гледах теб Сейран.
Ферит:Дияр аз не искам да те изтощавам....
Дияр:Дойде тук да ми кажеш ,че искаш да се разделим ли?
Гюлгюн:Живота е много дълго приключение.И толкова дълъг път минава само с правилния човек. Минава с жената в която си влюбен.
Виж целия пост
# 215
Диде ,Мерсаж айде давай следващата доза..
Виж целия пост
# 216
Феминко за теб винаги миличко.







Виж целия пост
# 217
Група фенове на Афра за рождения й ден са организирали дарителска кампания за  Darüşşafaka Society за подпомагане на образованието на деца в неравностойно положение.



https://fonzip.com/darussafaka/kampanya/afra-saracoglu-dogum-gun … -bagis-kampanyasi
Виж целия пост
# 218


Май не спи Феритчо?





Виж целия пост
# 219
Добро утро! Flowers Hibiscus



Не го слагам в скрит текст, защото това е кучешкият вариант на Ферит Корхан. Laughing

Само едно не мога да разбера след завръщането на Халис - този за когото Ферит беше зеницата на окото му, никак ли не се интересува какво му е причинила Сейран през тези 2 години, че толкова я заобича, след като целият втори сезон я гони от вилата??? Много бяга логиката при новите сценаристи и такъв тюрлю гювеч сътвориха... дори и с появата на нови половинки, особено лудият Синан, който 2 години не е проявил лудостта си, а Сейран го прегръщаше и целуваше в началото... дори се омъжи за него. Кому беше нужно Ферит отново да е раздвоен, като този път положението е по-сериозно, отколкото с Пело?! Да не говорим, че Ферит го представят като някое мекотело, което не знае какво иска.
Виж целия пост
# 220
От инстаграма на Афра.






Сейран и Халис от момента от фрага.
Виж целия пост
# 221
Може ли едно огледало
Моите глупави сънища



Снеже 👌🏻

Виж целия пост
# 222
Здравейте и благодаря за споделеното.
Стартира ново дизи на ОГМ по Стар тв да видим как ще потръгне че много нещо окапа ...
Виж целия пост
# 223
Taка е успех на наш Шехмуз Heart и дано не е отрицателен героя му.
Мелих също скоро  ще стартира сериала си по Канал 7




Джем Сокют за сп. ALL

От днес

https://vk.com/clip-225932343_456239698

Скрит текст:
13 ноября 2024: продолжаются съемки 83-серии сериала «Зимородок». Сегодня в особняке присутствуют Афра, Мерт, семья Шанлы, Абсун и Дияр.


Афра и Наги и Широ ги гледа. ;д




И да дам газ 82 Wink





Виж целия пост
# 224
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия