МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 226
  • 739
# 390
Привет на всички Nature Sunny

Виж целия пост
# 391
Юзнюрка






Този диван ми оспамиха личните с него на какво ми приличал. На вана ми прилича ;д
На вас на какво ви прилича?


Виж целия пост
# 392
Да на такова прилича 😁
Напомня ми, че имам матрак за смяна защото се е изтърбушил малко 😂

Виж целия пост
# 393
Нали супер като джакузи ;д
Сменяй го Мире аз си взех в началото на годината страхотен ъгъл от Виденов чок съм доволна другия ни е на Валдом на него спим с Моляна.


Виж целия пост
# 394
Много си харесвам тази актриса!

Цитат
  ♥︎Yalı Çapkını - Мартин Пескадор♥︎

Резюме и изображения Епизод 84
Действията на Сейран, която се опитва да се държи на разстояние, защото не е сигурна в чувствата на Ферит, ще се променят с неочаквано събитие. 


Виж целия пост
# 395
Пелин и Анъл отишли да гледат Сезин / Есме



83 Simple Smile







Еми сладурана е дано в Холдинг да и дадат повече екранно време ,че в Птичката само заради нея и колегата и го гледах.
Виж целия пост
# 396
Този диван ми оспамиха личните с него на какво ми приличал. На вана ми прилича ;д
На вас на какво ви прилича?


На ковчег.
Виж целия пост
# 397






Нетфликс пита кой е персонажа който според нас не заслужава този край?

Есе ли да посоча или Джихан ?
Иншаллах Баран да няма проблем с него.
Хайде на Есе да се спра ,че не беше лош поне.

https://x.com/Ariifed/status/1859638321783144899
Виж целия пост
# 398
Бирсен писа, че Пелин напуска по-рано от предвиденото. Тя сама е решила да напусне, тъй като са искали да очернят героинята й при първоначалната заявка, че е загрижена за Ферит. Вчера е излязла за последно на снимачната площадка.



https://www.birsenaltuntas.com/dizi/pelin-akilin-yali-capkini-ve … one-alindi/52269/

Браво на Пелин, така се прави, а не да се оставяш да те правят на маймуна.
Виж целия пост
# 399
Бирсен писа, че Пелин напуска по-рано от предвиденото. Тя сама е решила да напусне, тъй като са искали да очернят героинята при първоначалната заявка, че е загрижена за Ферит. Вчера е излязла за последно на снимачната площадка.



https://www.birsenaltuntas.com/dizi/pelin-akilin-yali-capkini-ve … one-alindi/52269/

Браво на Пелин, така се прави, а не да се оставяш да те правят на маймуна.
Чакам новото им дизи с Октай Wink
може и с някой друг в крайна сметка жената е съществувала
всячески и преди този проект.
Успех!

Нещо красиво Heart

https://x.com/NourAhm82958602/status/1859687552875364815

83 Ферит Wink






Виж целия пост
# 400
Добро утро и хубав ден! Flowers Hibiscus

Скрит текст:

Приятно гледане довечера.



Още една снимка от супер фотосесията на Пелин.

Виж целия пост
# 401


Привет!💓

Фуат се връща сън или реалност?

Виж целия пост
# 402
Честит Чапкън ден.

Виж целия пост
# 403
83 Ферит - последни







Виж целия пост
# 404
Фуат да се върне? Това вече ще убие тъпомера. Накрая да не излезе, че всичко е в главата на някого и от 1 епизод досега му гледаме фантазиите? Имаше навремето един мексикански сериал - "Странното завръщане на Диана Саласар", дето се оказа, че тя сънува всичко и в последния епизод се върнаха в реалността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия