МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 224
  • 739
# 435
Въх голяма клопка за Кантарджъ.Ифакат е извикала полицията.Много ви благодаря г-жо Айля ,че ми се доврихте.Ферит:Радвай се ,че си с белезници. Сейран:Опита се да ме убиеш защо нападна Дияр?Защо я застреля? Не съм стрелял по никого.Никого не съм застрелвал.Няма да позволя да ме клеветите така.Майко никой не съм застрелявал. Ф:Както и да е темата се затвори. Хайде минете в колите.Ф:Да поговорим ли за малко Дияр.Искам да говоря за нас но чаках да го задържат.Ако това което ще говорим за него вярвай в каквото искаш. Не е важно това в което вярвам .Аз и ти повече.... Не се мори хич аз знам какво ще кажеш ти отдавна си го изкарал.Отдавна си се сбогувал с мен.Но сега е мой ред.Аз си отивам.Не трябваше да докарвам положението дотук. Много те обидих  нали? Няма значение. Ако пак се разрушиш няма да я има Дияр която да те вдигне на крака. Няма да я намериш. Няма защото няма друга като Дияр. Грижи за себе си!
Виж целия пост
# 436














Виж целия пост
# 437
За пишман феновете, които не спряха да плюят Пелин. Сигурно ОГМ  я е накарал.



Диде, благодаря за превода!
Виж целия пост
# 438
Още от Пелин:
На всички мои приятели, с които се запознах и с които се радвах да работя, които вложиха сърцето си в тази работа, благодаря ви, че бяхте мой спътници във вашата красива история, включително  че приехте Дияр, развълнувахме се , докато се сбогувахме, прегръщахме, гледахме се в очите, това не са неща, които ще се случат във всяка работа, всички сте толкова ценни.
 Знам, че пътищата ни ще се пресекат в други истории в други "приключения" 🤍



https://www.instagram.com/p/DCsADNhOeLC/?hl=en&img_index=16





От Хазал / Бетюл която също се сбогува с Пелин



Като видях Ферит и Фуат на крайбрежната изтръпнах това ли гледаше Мерт и нямаше общо с него по блузката се разбираше аз не съм готова да откачи напълно ,но категорично тази сцена го изкрещя. Сетих се как Пойраз си говореше с полковника му комшия в мислите си постоянно да ни е честито.
Виж целия пост
# 439


На Пелин успех в следващите начинания.
Виж целия пост
# 440








Нима Банк е споделил ,че работи върху сценарий и режисура за филм и иска да го направи с Мерт като го завърши
Виж целия пост
# 441
На Пелин дечицата са много сладки.
Близначки ли са?
Виж целия пост
# 442



Да Мире и съпруга и също е бил на изпращането и с екипа.Снимката е от актрисата която играе Айшен.

Доукан щом се връща и Ферит ще си има невидим за всички приятел положението колко на добре върви това мисля в момента.Много ми хареса сцената въпреки ефектите които бяха прибавени...

Виж целия пост
# 443
Хубаво семейство 🥰

Значи Ферит ще си говори сам. Не е на добре работата 😄


Виж целия пост
# 444
Мире и аз така мисля и като го видях веднага се метнах във времето с Пойраз и полковника тръпки ме побиха.



Дядо и внук




Джем зад кадър. Впрочем беше пуснал някакви видеа с приятели в Измир. И на него успех и попътен вятър с другите няма да се сбогувам ;д достатъчно големи имена са и са имали сериали дозина.

https://x.com/cansumor/status/1860250521371603003

Виж целия пост
# 445
Здравейте, момичета!


Диди, знаеш ти как да приковеш погледа ми. Тези устни разпалват страсти рано, рано...
Благодаря за превода на епизода и инфото, което пускате, момичета!


Виж целия пост
# 446




Ферит:Виж ти колко си спокоен и аз искам да съм така. Поне докато съм жив...

Роси чакам те да ме извадиш от тая летаргия или някой друг
 През това време да знаете ,че съм на фризьор ,но ви наблюдавам от всякъде. Окей?

Тук за мен категорично са си Ерсин и Мерт


Виж целия пост
# 447


От Пелин
Виж целия пост
# 448
От Гюлчин Ханъм

Виж целия пост
# 449


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия