МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 224
  • 739
# 465
Виж целия пост
# 466
Unutulmaz си, Диде!

Виж целия пост
# 467
Пускам това и отивам да гледам ГЕНИЙ


https://www.instagram.com/p/DCwzeIKoHSZ/?hl=en

https://www.instagram.com/p/DCw0GNTIfXs/?hl=en

https://www.instagram.com/p/DCw2oCYooH2/?hl=en
Виж целия пост
# 468
Привет🌞🌞🌞

Сетове от имението.

https://x.com/yalicapkinieng/status/1860982260008177870?t=3s_gDX … q1GRSxlHnYQA&s=19

От Ерсин.
"Решихме да поговорим с брат Али преди сцената.😎"


Хубав ден от мен😊
Виж целия пост
# 469
Ново кученце 👀💓

Виж целия пост
# 470
В Теленовела Испания ще има репортаж за Мерт
Виж целия пост
# 471
Този път 84 ще излезне доста правят се ,но пак казвам доста.

От Афра



https://vk.com/video-226933332_456240592
https://vk.com/wall-226933332_13371

Официално кампанията за набиране на средства на името на Мерт за рождения му ден е отворена
Ще се включа тези дни просто да видя как ще са финансите

https://fonzip.com/koruncuk/kampanya/mert-ramazan-demi-r-dogum-g … yasi---mrdupdates
Виж целия пост
# 472
Здравейте, момичета!


Благодаря ви за споделеното.
Чакам с нетърпение репортажа за Мерт.
Интересна ми е и кампанията за набиране на средства на името на Мерт за рождения му ден. Разкажете малко повече за тази инициатива.
Към какво ще бъдат насочени парите тази година.
Цитат
GQ MEN OF THE YEAR 2024
Разбира се #MertRamazanDemir трябва да бъде част от тази церемония, неговият успех преминава граници и днес той е най-успешният човек в Турция. 🧿💫
Така че всички да коментират, за да бъде награден Мерт 📌
#GQMOTY2024 


Виж целия пост
# 473
Еми Heart

Виж целия пост
# 474
Благодаря, Диди!
Аз отворих линка и видях, че е на турски език. Не се сетих да го пусна на преводачката.
Благородна инициатива са подхванали феновете:
ДАРИТЕЛНА КАМПАНИЯ ЗА РОЖДЕН ДЕН НА МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - MRDUPDATES

За да отпразнуваме рождения ден на Мерт Рамазан Демир , бихме искали да подкрепим Фондация Корунчук , чиято визия е да служи на общество, в което децата имат достъп до правата си независимо от социално-икономическите условия, растат с любов и доверие, продължават образованието си без прекъсване и създаване на добавена стойност.

Желаем ви да подкрепите тази кампания и се радваме да сме част от нея заедно, за да гарантираме, че всички деца са влюбени и доверени, осъзнават правата си, здрави, силни, уверени в себе си, продуктивни, създаващи стойност и участващи в обществото като отговорни личности.

Виж целия пост
# 475

Виж целия пост
# 476
Суна:Все едно не е изминало никакво време.
Сейран:Навремето си вярвахме до самият край.
Ферит: Само и само да започна нов живот с теб аз се разделих с жената за която се бях сгодил. Искаш да си щастлива или да си права? Дори да си права или пък да не си права накрая на денят ще те накарам да се засмееш.
Ферит:Сейран , дъще кога ще простиш на това момче?
Сейран: Не знам приятелю Халис. Все още съм много ядосана на внукът ви.
Ферит:Къде се е видяло собственика да влезне след това в магазина си?
Сейран:До колкото знам сме партньори Ферит.
Ферит:Тогава нека влезнем заедно.
Ферит:Виждам ,че предпочиташ остри линий. Страхотно е!
Сейран:Хубаво ли е?
Ферит:Най-хубавото нешо което съм виждал.
Ферит:Ще бъда истински джентълмен.Какво ще кажеш? Нека пренапишем историята си отначало.Ти се отпусни към мен и виж какво ще направи Ферит Корхан с теб.
Сейран:Тичай!
Ферит:Сейран според мен ти хвана каквото трябваше да хващаш. Много добре ме хвана с въдицата си.
Ферит:Ще ти взема умът.


Виж целия пост
# 477
Оф да вземат вече да ги събират и да приключват мъките любовни... 😄
Виж целия пост
# 478
Оф да вземат вече да ги събират и да приключват мъките любовни... 😄
Ще топне ...споко не го мисли.

Виж целия пост
# 479
Сигурно затова е в червено, за да топне 😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия