БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 605
  • 480
# 255
Това Атанаска ли е?
Скрит текст:

Не.

Самата Наска разправяше как пияни след Рд на Йордан се явила по токчета и направили детето без да искат  Grinning И вибрациите, дето ги размятаха,че майка й ги е подреждала Grinning
Виж целия пост
# 256
Това Атанаска ли е?
Скрит текст:

Не.

Самата Наска разправяше как пияни след Рд на Йордан се явила по токчета и направили детето без да искат  Grinning

Тя може и да не е искала, но Данко може пък нарочно да го е направил. Иначе и тя като всяка майка си обича децата, но на всеки му писва понякога да сменя памперси и да не спи с дни.
Иначе Емели дали е подарък от съдбата за Наска- едва ли. Подарък е за майка си и баща си.
Ох, Даниел като почне с това какви хора ще ги направи и като гледам семейството му какви са повече залагам на Наска да ги направи хора. Личи, че нейното семейство са по-нормални.
Виж целия пост
# 257
Еме била "подарък от съдбата."

Наска иска да е оригинална и да звучи интересно и забавно, но хич не й се получава да напише едно свързано изречение, затова и всеки път звучи нелепо.

Проблемът й е , че винаги се опитва да се прави на такава, каквато не е, за това не й се получава. Така става, когато човек не харесва себе си, има комплекси и се опитва в очите на другите да изглежда перфектен.
Виж целия пост
# 258
Аз не знам по какъв начин трябва да се изкаже, че да не е нападната и да са доволни всички.
Когато каже, че има две деца, едното не било нейно и му се правела на майка.
Ако каже, че има едно, било дискриминация, загърбвала другото, не го зачитала, правела разделение между тях.
Сега като казва, че има едно и другото е бонус и по съдба, отново никой не е съгласен... 😂
Виж целия пост
# 259
В последните сторита  на Даниел,  в които кара децата да подреждат детската стая се виждат само момчешки  играчки- коли, динозаври и тн. Явно Емели няма и една кукла или нещо момичешко там...
Виж целия пост
# 260
Може ли скриншот на детската стая

Явно момичетата не могат да се радват на динозаври обаче, що за стигма
Имаше и плюшени играчки
Виж целия пост
# 261
Обикновено съм от критикарите на Наска, но на снимката изглежда доволна и щастлива, за първи път ми харесва, нещо написано от нея за Емели. Емели не знам дали е подарък от съдбата за нея, но е детето на Даниел и е част от семейството й. Харесва ми, че вече няма недомлъвки и не се опитва да внушава, че Емели е нейно дете като в началото. Относно обичта й към Емели, пак са лични неща, на мен би ми било невъзможно да не обичам детето на мъжа ми и сестрата на децата ми, но така хората са доста различни. Младостта й минава в отглеждане на деца заедно с пътуванията, защото вземайки Данко, това е положението. Изборът е нейн и ми звучи като тя да е ок с това, макар че и аз съм от тези, които смятат, че тя е много отегчена, когато е с децата. Пожелавам им спокойно и здраво бебче, а почивките няма да избягат. И на мен ми направи, че няма нито една кукла при Даниел, отново пълна тъпотия на фона на какви консуматори са те. Но децата и два стола за кола нямаха, докато не получиха спонсорирани.
Виж целия пост
# 262
Не може скрийншот,  виж си го, нали го следваш. 
Сега адвокатките ще кажат- Тя Емели сигурно харесва коли и динозаври, за това...😊
Виж целия пост
# 263
В последните сторита  на Даниел,  в които кара децата да подреждат детската стая се виждат само момчешки  играчки- коли, динозаври и тн. Явно Емели няма и една кукла или нещо момичешко там...

Още снощи си помислих същото. Нито една играчка за Емели.Само колички и камиончета се виждаха и няколко плюшени играчки.
Виж целия пост
# 264
Каза се вече
То такова нападане и омраза, как издържаш, Лилиум Simple Smile то теб трови, не тях
За това живее 😁Пропусна и кушетката на Еми.Ама като гледам, тя тази кушетка по-голяма и от на Дани леглото.Даже и мек плюшен гръб си има.
Виж целия пост
# 265
Сигурно са ви чели за колелото и са й позволили да си вземе играчките у тях.И тя си ги е взела.В живота ми има 3 годишно момиче.Коли,камиончета,Мики маус и динозаври.
   Стига с тая злоба и жлъчни коментари без основание.
Виж целия пост
# 266
И аз се загледах в плюшения гръб, тази огромна прахосъбирачка. Кушетката е нормално да е голяма на нея спят възрастни хора, виждали сме майката, сестрата на Атанска и тн. На Дани леглото си е за него и е по малко. Харесва ми как е направена детската, обсъждахме я и преди, с играчките си прилича на детска, а леглото на Дани е хубаво,очаквах от Наска по голям кич. От сторито на Даниел най ми харесва как малкият и Емели си общуват и как се радват за бебето. На Даниел речите какви ще ги прави, верно може да си ги задържи, като гледаме неговата фамилия.
.
Виж целия пост
# 267
Курвоазие има РД
Виж целия пост
# 268
На колко ли става Атанас, изглежда добре, сякаш е превъзмогнал проблемите с алкохола и тн. Относно Емели и играчките, моето дете е на нейната възраст и то има доста повече вещи и при двете си баби, отколкото Емели при баща си. Не е показателно разбира се, но не се смятам за чак такъв консуматор като Даниел и Атанаска.
Виж целия пост
# 269
Ама как решихте, че не си готви на детето?
  На мен пък ми прави впечатление,че децата хапват доволно плодове и зеленчуци.И пият чай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия