Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 189
  • 737
# 495
Няма как да не се усвои правилно с инжекцията. Според мен, организма си знае, дали ще я бъде бременността или не. За това пада, или не се усвоява изобщо. Сякаш казва стоп. Това е моето разбиране, но дали е така, не знам. Не съм чела и не съм се замисляла. Винаги съм си казвала, така е писано, давам си време да страдам и продължавам.
Виж целия пост
# 496
Здравейте, бременна съм в 5-6 г.с. Правих 3 кръвни теста( последните два по мое усмотрение). ЧХГ си расте добре, но пуснах и прогестерон, понеже съм с СПКЯ и ниския прогестерон при мен беше проблем преди. На първия тест(03.02) резултата беше 42.2nmol/L, а на втория(05.02) 38.6nmol/L. АГ ми каза, че ЧХГ си расте нормално и прогестерона си е в норма, но мен този спад ме тревожи много. Даже смятам утре(10.02) пак да правя тест на прогестерона, защото тази мисъл не ме напуска.
Ако сте имали подобни изследвания, моля споделете какво сте предприели, аз мислех да си купя утрогестан, но не ми се иска самоволно да си назначавам хормони.
 
Виж целия пост
# 497
Според мен са ви супер резултатите и не ви трябва Утрогестан. Прогестеронът не се движи като ЧХГ постоянно нагоре.
Виж целия пост
# 498
PinkPea, ако нямаш вяра на АГ, консултирай се с друг. Не си самоназначавай лечение,особено от такова естество.
Виж целия пост
# 499
Здравейте,
Последният ми цикъл беше на 22.01. Утре ще ходя да пускам кръвни и се чудя дали е рано да пусна чхг? Трябва да ми дойде на 18. Днес 10, 8дни до МЦ дали е рано? Овулацията ми беше на 03.02
Виж целия пост
# 500
Здравейте,
Последният ми цикъл беше на 22.01. Утре ще ходя да пускам кръвни и се чудя дали е рано да пусна чхг? Трябва да ми дойде на 18. Днес 10, 8дни до МЦ дали е рано? Овулацията ми беше на 03.02

Раничко е. От овулация броите 5 дни плюс поне още 6-7, така че най-рано 12 дни след доказана овулацая. Късмет!
Виж целия пост
# 501
Здравейте,
Последният ми цикъл беше на 22.01. Утре ще ходя да пускам кръвни и се чудя дали е рано да пусна чхг? Трябва да ми дойде на 18. Днес 10, 8дни до МЦ дали е рано? Овулацията ми беше на 03.02

Раничко е. От овулация броите 5 дни плюс поне още 6-7, така че най-рано 12 дни след доказана овулацая. Късмет!
Благодаря за отговора. ☺🩷
Виж целия пост
# 502
Кръвен се прави в определени случаи.
Виж целия пост
# 503

Знам, че сте сила и ви моля за надежда. Последен цикъл на 06.01.25г. Вчера бях на преглед видя се плоден сак ехографа отчете 4+6, което отговаря, ако седмицата на цикъла се брои за нулева, но ако тя е първа трябва да съм 5+6 и плодния сак би трябвало да визуализира ембрион. Май.24г имам кухо яйце и съм малко стресирана моля, някой да ми каже при и ли се седмицата на цикъла или не
Виж целия пост
# 504
Кога ти беше ПРМ?
Седмицата с цикъла е първа, но броенето почва от 0, 0+1, 0+2.
4+6 е 5 г.с.
5+6 е 6 г.с.
Виж целия пост
# 505
06.01.25
Виж целия пост
# 506
Не е ясно кога е била овулацията. Рано е да се види друго освен сак преди 6 г.с.
По-скоро обърнете внимание на ТСХ. Трябва да е под 2.5
Виж целия пост
# 507
Предприети са действия и пия лтироксин 0.50. Изследвано е веднага с чхг, защото знам, че се вдига при бременност
Виж целия пост
# 508
Значи ехографът показва точно.
След седмица ще се види повече, а след 2+ и сърдечни пулсации.
Виж целия пост
# 509
Тогава спокойствие и търпение. Сигурно просто е рано да се види нещо повече. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия