Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 183
  • 737
# 540
Ваня възможно е от единният сак
Благодаря, нямам кървене иначе, но много се притесних от резултатите, ще чакам до понеделник до прегледа дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 541
Днес пуснах изследвания, около 5 г.с. + 5 дни трябва да съм. Какъв е този резултат на чхг, не мога да разбера. Над 1315 ли ще рече това и ако да, се питам защо няма точна цифра Confused
Как са според вас?
Виж целия пост
# 542
Над 1315, вероятно лабораторията следи до 1315
Виж целия пост
# 543
Да, над 1315 е, а точна цифра обикновено изчисляват само в специализираните лаборатории, докато в останалите са само до определено ниво.
Виж целия пост
# 544
Благодаря! А прогестеронът?
Виж целия пост
# 545
Момичетаааа, днес бях при АГ и се видя сак, вчера си изследвах ЧХГ и беше 10182.71 mUI/ml, прогестеронът беше 12.3 ng/ml. Каза ми да продължа с дуфастон 2х1 още 10 дни и отново да изследвам прогестерон и да отида на повторен преглед.
Виж целия пост
# 546
Здравейте момичета!Правим опити за бебе от 7 месеца с ПКЯ и ИР.Имам не редовен цикъл преди 4 месеца имах предизвикване с Кломен и вече от 2 месеца ми е по часовник.Цикълът ми беше на 20.01.2025 до 25.01.2025 бях на преглед при АГ на 10.02 имах фоликул 2 мм в левия яйчник и ми направиха Хориомон 5000.Овулацията ми беше на 12.02(теста за ову беше положителен)на 13.02 бях на преглед и се показа нов фоликул в десния яйчник пак с 2мм(десния ми яйчник до сега съм нямала никакъв фоликул всеки месец съм на аг за фоликулометрия)на 15.02 пак положителен тест за ову, сутринта си пуснах чхг и се шокирах от резултата,защото е много желано бебе имаме една загуба в 17г.с преди година(заради грипА).Та въпросът ми е рано ли е за чхг ?

Тестове от 12.02сутрин и вечер

Тест от 15.02
Виж целия пост
# 547
Да не искаш да кажеш 15.02, защото сега е февруари месец. Ако е 15.02, как след овулация веднага тест за ЧХГ? Нещо не схванах.
ЧХГ се пуска малко преди цикъла да дойде или след закъснението, най-сигурно е след закъснение!
Виж целия пост
# 548
Да не искаш да кажеш 15.02, защото сега е февруари месец. Ако е 15.02, как след овулация веднага тест за ЧХГ? Нещо не схванах.
ЧХГ се пуска малко преди цикъла да дойде или след закъснението, най-сигурно е след закъснение!
Да,извинявам се!
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 549
Да не искаш да кажеш 15.02, защото сега е февруари месец. Ако е 15.02, как след овулация веднага тест за ЧХГ? Нещо не схванах.
ЧХГ се пуска малко преди цикъла да дойде или след закъснението, най-сигурно е след закъснение!
Да,извинявам се!
Благодаря за отговора!
Няма проблем, от вълнение е, напълно разбирам. Изчакай около 10 дни и пусни ЧХГ.
Виж целия пост
# 550
Тест за бременност се прави най-рано 12 дни след доказана овулация, което означава да сте сигурна, че има спукан фоликул, а не само да отчита нивата на ЛХ от тестовете за овулация. Аз съм с ПКЯ, при мен се пукат с Хориомон 10 000 единици. При 5 000 единици не даваше резултат.
Виж целия пост
# 551
Изключително рано е. Дори и да се получи, тепърва ще настъпва имплантацията, а ЧХГ се отделя след приключване на имплантацията. Поне 10 дни след овулация, а тестовете за овулация пък показват, че тя тепърва ще настъпи в следващите между 12 и 48 часа. Т.е. поне 12 дни след теста е най-ранната дата, на която може да има някакво чхг. Тест можеш да пуснеш около 27-28.02. най-рано.
Виж целия пост
# 552
Доколкото разбрах на 10.02 са ви били Хориомон и на 12.02 е била овулацията ( надявам се проследена на УЗ, за да се види, че е минала и има жълто тяло и течност). Имайте предвид, че Хориомон, Овитрел, Прегнил и всякакви ЧХГ препарати се изчистват от кръвта за около 10 дни и каквито и тестове да правите ( за ЧХГ или за овулация) те може да са фалшиво положителни заради Хориомона. Ако на 12.02 ви е била овулациата смятате още 14 дни и към 26-27.02 може да направите кръвен тест за бременност.
Виж целия пост
# 553
Доколкото разбрах на 10.02 са ви били Хориомон и на 12.02 е била овулацията ( надявам се проследена на УЗ, за да се види, че е минала и има жълто тяло и течност). Имайте предвид, че Хориомон, Овитрел, Прегнил и всякакви ЧХГ препарати се изчистват от кръвта за около 10 дни и каквито и тестове да правите ( за ЧХГ или за овулация) те може да са фалшиво положителни заради Хориомона. Ако на 12.02 ви е била овулациата смятате още 14 дни и към 26-27.02 може да направите кръвен тест за бременност.
На 13.02 бях на преглед и аг ми каза че фоликула в левия се е спукал.Благодаря ви,момичета за отговорите!❤
Виж целия пост
# 554
Здравейте! Много моля за коментар, защото съм притеснена.
ПРМ на 22.01.2025. Овулация на 08.02.2025 при 30-31 дневен цикъл. Единствен полов контакт  само на 08.02.2025 за целия месец. На 21.02.2025 имах много бледа, почти незабележима 2 черта, днес на 24.02.2025 пуснах чхг със стойност 283.10 miU/ml.
Не знам дали е добре….
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия