Кралски работи и клюки - ноември 2024

  • 91 355
  • 1 510
# 330
Принцът на Уелс на борда на спасителната лодка на NSRI „Donna Nicholas“ в пристанището на Саймънс Таун в Кейптаун, Южна Африка днес, за да се срещне с доброволци от Националния институт за морско спасяване.
Виж целия пост
# 331
Много е елегантна Матилде.

Максито не ми хареса вчера какво е облякла.

Уилям май наистина има някакъв перчем (доста силно казано, де), който сресва отляво надясно над челото си. Не бях сигурна от последните снимки,  но сега се вижда.
Виж целия пост
# 332
“ Отсега нататък принцеса Катрин ще се изправи пред графика си от различна гледна точка, според кралския репортер Робърт Джобсън, който отбеляза, че принцесата възстановява старите си житейски навици и се справя добре.
Джобсън, автор на Катрин: Принцесата на Уелс, каза на Hello: „Доколкото разбирам, Катрин се справя много добре.“ „Тя отново тренира във фитнеса и прави всичко, което искаше“, обясни той. Според него бъдещите ангажименти на Катрин ще бъдат нагласа "по-малкото е повече", тъй като тя внимателно избира изяви, които максимизират нейното въздействие, вместо да пътува постоянно из страната, както преди.
Той отбеляза, че ако иска да има „по нейния начин“, Кейт ще се връща на етапи, за да върши неща от особено значение за нея
"защото тя не иска да се разболее отново, но също така, защото сега има различна гледна точка."
Що се отнася до пътуванията, Джонсън очаква кралската двойка да направи поне едно турне през 2025 г. до някъде като Канада или Италия за няколко дни. Той също така отбеляза, че тя може да прави някои неща сама, за да може принц Уилям да остане вкъщи с децата, но тя ще прави нещата по свой начин.
„Болестта й беше преживяване, което промени живота й; тя промени начина, по който живее живота си и мисля, че ще направи своя избор. Нейният приоритет все още е нейното семейство“, обясни той.”

От името на Нейно Величество Кралицата, Нейно Кралско Височество Херцогинята на Глостър присъства днес на Полето на паметта в Уестминстърското абатство в Лондон.
Виж целия пост
# 333
Принц Уилям, участва в традиционен обяд с рибно брай с Хайди Клум, Уини Харлоу и Тобе Нуигве по време на посещение в пристанището на Калк Бей.






Виж целия пост
# 334
Много хубави снимки на Шарлийн от списание "Gala".Дала е интервю за списанието.


От федерацията по ръгби са обявили че тя ще е новият им президент.

Летисия днес на среща със социалните организации за да обсъдят какви действия се предприемат за пострадалите от наводенията.

Виктория от вчера, присъства на дните на общата отбрана.
Много е грозно карето, не знам какво му харесва, но е супер демоде, на възрастни хора по би подхождало.

Виж целия пост
# 335
Белгийската принцеса Елизабет е участвала в полумаратон в Кеймбридж (Бостън) и е финиширала за 1:46 часа. Поздравявам я!
Виж целия пост
# 336
Браво на Елизабет.

От "Scotty little soldiers", споделят писмото което им е изпратил глобалният им посланик за деня на възпоменанието.


Писмото тук
https://www.scottyslittlesoldiers.co.uk/duke-of-sussex-remembrance-letter-2024

Ооо днес много ми харесва Максима в жълто, на технологичния фестивал в Сингапур.




А Филип и Матилде дават прием за олимпийците си.


Виж целия пост
# 337
Максима е като слънце 😁
Много ми хареса Матилде онзи ден с тюркоазената пола и бяла блуза, изглеждаше много елегантна, а клъчът и беше разкошен


И съвсем кратко видео от наградите в Дания, в движение още повече ми харесва кралицата
https://www.instagram.com/reel/DCBvLqJIKYH/?igsh=cjZ5OGszdnJhMw==
Сега забелязах обеците 😍
Виж целия пост
# 338
Жестоки са обиците. Ето ги отблизо.


Още две снимки на Шарлийн.
Големи сладури са с мъничето.
Много готино си е съчетала цветово тоалета с неговата окраска.

Виж целия пост
# 339
Шарлийн е като кукла. Тази жена старее като вино.

Хокон няма да участва на обяд с областните представители. Оттеглил се по лични причини. Жена му ще го замества. Няма нито едно участие в програмата си никъде за следващите 7 дни.
Виж целия пост
# 340
Снимките на Шарлийн са страшно загладени.
Преди месец-два я гледах на някакъв ТВ репортаж, в близките планове  се виждаше кожата - с  безкрайно много ситни бръчици навсякъде. Направи ми впечатление това и го запомних. Иначе ми е много симпатична.
Виж целия пост
# 341
Принц Уилям на кръгла маса на глобалната коалиция за морски водорасли, за да обсъди иновативни бизнес инициативи.



Кралят, кралската принцеса и херцогинята на Глостър присъстват днес на прием за медалисти от Олимпийските и Параолимпийските игри.




Виж целия пост
# 342
Негово Величество крал Абдула II е приет от крал Чарлз III на Обединеното кралство в замъка Уиндзор.
Виж целия пост
# 343
Хари и Меган са се включили в Глобалната министерска конференция против насилието към деца, чрез видео връзка. Конференцията се провежда в Богота.


https://x.com/MagaliDMathias/status/1854629560416956594
Виж целия пост
# 344
Не ми харесва съчетанието на тъмно синьо и черно, много скучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия