Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 152 - ноември 2024)

  • 130 285
  • 1 662
# 165
Как си оправихте проблема в приложението на КК? Праща магичен линк и не дава да влезеш и пак трябва нов, и нов, и нов...

рестартирах си телефона
Виж целия пост
# 166
Кикоман са публикували https://kikkomania.bg/promo/pobediteli/
С 3 бележки съм и... нищо. Зле започва денят, а има още много тегления днес.
Виж целия пост
# 167
Разгледах списъка с игри,смешно малко награди по повечето или ако са повече бройки са тип рекламни и/или непотребни...
edit: за приложението на КК и при мен правеше същото онзи ден,сега пробвах и влязох от първия път.
Виж целия пост
# 168
Dundi73, благодаря ти, стана.
Преди това се обадих на КК и казаха, че се налагало всички да излезнат от приложението. Били му сложили нови функции. И някои потребители изпитват трудности с влизането. Да изчакам 1 час и да пробвам пак, ако не да подам сигнал. Ама, може ли да се чака? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 169
На мен ми давам “грешка при регистрацията” в Ozone. Поне 15 мин отделихме с ММ да се чудим на тези нови “думи” и освен че осъзнахме колко сме дърти, друго нищо не спечелихме 🤣 Ако някой иска да му пратя първата кръстословица решена- да ми пише на ЛС.
Виж целия пост
# 170
На мен ми давам “грешка при регистрацията” в Ozone. Поне 15 мин отделихме с ММ да се чудим на тези нови “думи” и освен че осъзнахме колко сме дърти, друго нищо не спечелихме 🤣 Ако някой иска да му пратя първата кръстословица решена- да ми пише на ЛС.
Аз я попълних вчера, но не съм сигурна, че помня всички отговори. Ако искаш ми я прати заедно с твой мейл и ще пробвам да те регистрирам.
Виж целия пост
# 171
Кока кола много тъпо са пуснали тези моментни награди - уж съм уцелила прозорчето с награда - ама друг път. 😃
Виж целия пост
# 172
Кока кола много тъпо са пуснали тези моментни награди - уж съм уцелила прозорчето с награда - ама друг път. 😃

и при мен беше така и мисля да им пиша, да ги питам защо следкато са там стрелките не се печели
Виж целия пост
# 173
Ети бургер пращат мейли Simple Smile

Имам и аз имейл от тях. Печеля външна батерия, но не си намирам бележката. Sad
Виж целия пост
# 174
На мен ми давам “грешка при регистрацията” в Ozone. Поне 15 мин отделихме с ММ да се чудим на тези нови “думи” и освен че осъзнахме колко сме дърти, друго нищо не спечелихме 🤣 Ако някой иска да му пратя първата кръстословица решена- да ми пише на ЛС.

И при нем дава грешка,може да има бъг
Виж целия пост
# 175
Кока кола много тъпо са пуснали тези моментни награди - уж съм уцелила прозорчето с награда - ама друг път. 😃
Завъртя ли ви се колелото?
Виж целия пост
# 176
Явно трябва да е усмихнато човече, а не намръщено.
Какво, по дяволите, имат предвид с "Кеш", от първата кръстословица?
Виж целия пост
# 177
В брой (и аз се чудих, не че не знам какво е по принцип)
Виж целия пост
# 178
Здравейте! Heart Преди години бях много активна във форума и тази тема ми беше сред любимите, защото винаги носи много позитивни емоции. Щастлива съм, че това продължава да е така и с радост се "записвам". Heart Eyes

И за да не е само спам от моя страна, споделям последните две награди, които спечелих - плажна кърпа и ваучер за гориво от Морени:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 179
Еее тези от кока кола не стига ,че никакви награди ами сега и зор да влезеш в приложението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия