Звездни Компромати - Ноември'24

  • 293 011
  • 2 903
# 1 455
Радина ми се стори до болка откровена в това интервю. Тъжна и повехнала. Поредната жена обичаща някакъв идиот, живяла в неведение за същността си, хубостта си, и картите които държи.
Добре че ги има и такива като Златка - да мачкат наред... пфф че се ядосах.
Виж целия пост
# 1 456
Относно паркирането на известни личности на места за инвалиди.
Сигурно за 15- ти път ще напиша как преди време Ани Салич си спря возилото на инвалидно място пред БИЛЛА ( при наличие на доста свободни други места) и най- безцеремонно влезе да си пазарува с две от децата.
Оффтопик, но…на инвалидни места най-редовно слагат кофи за боклук, изрязани клони, спират по 2 коли….неслучайно тези места са по-дълги, ами, ако спре кола с рампа….неслучайно са по-близо до вход, институция….не е за 1-2 безплатни часа престой.
Виж целия пост
# 1 457
Аз на инвалидно съм спирала на аварийки буквално за 2 минути , не мига да си представя да си спра спокойно и да попреча на човек със специални нужди .
Дано се съвземе Радина , въпреки че не съм оптимист , Венета Райкова добре беше описала връзката и с Динков в една книга .
Виж целия пост
# 1 458
Много е красива Мари!Снимките са прекрасни!
Виж целия пост
# 1 459
Майка ми преди мн мн години за кратко работи в театъра в бургас и ми е казвала че мн пият актьори ,режисьори ...от сутринта  се започвало с чашката ...
Виж целия пост
# 1 460
Тежка им професията, като лекарите не издържат на толкова напрежение. 😁
Виж целия пост
# 1 461
Духовникова и тя ли  е карала пила? Не съм чула...
И аз не съм. Може би потребителката имаше предвид Белослава. Безумие и да е номинирана за жена на годината!!!! С какво точно е заслужила??? Че не уби човек?
Виж целия пост
# 1 462
Дали ще е Диона , Бубето или Димо все тая . На мен покрай Бубето ми стана супер неприятен и Сано , и всички “подкрепящи” я.

Бахаров ми е много чудно как на два пъти?! ...се отърва...сега с условна ли е?
коя е Бубето?
Виж целия пост
# 1 463
С тези промили Димо е бил горе-долу на бутилка концентрат.
Явор Бахаров е адски противен, сигурно добрия му адвокат е намерил пробойни и го е отървал. Аз знам за кмет на едно село, хванат с алкохол миналата година и обвинението падна заради сгрешена дата.
Виж целия пост
# 1 464
С тези промили Димо е бил горе-долу на бутилка концентрат.
Явор Бахаров е адски противен, сигурно добрия му адвокат е намерил пробойни и го е отървал. Аз знам за кмет на едно село, хванат с алкохол миналата година и обвинението падна заради сгрешена дата.
https://www.actualno.com/curious/kolko-alkohol-trjabva-da-izpiem … news_1926453.html
Бил е на около 3 големи концентрат.
Ако приемем, че през светлата част на денонощието е бил на работа.
Виж целия пост
# 1 465
Да не говорим, че "инвалидно" знаят какво е само в големите градове
Това лято търсихме в морския Лозенец и с много обикаляне открихме само две. Едно пред Сезоните и едно пред полицията.
Тъпо
Виж целия пост
# 1 466
Според мен количеството е било повече от 3 големи. Той е доста висок и едър, и реално е изпил доста повече.
Виж целия пост
# 1 467
За Димо Алексиев - вчера видях новината в сайта на нова, днес вече я няма, а други новини от вчера си стоят… разочарована съм! Сериозно ли си мислят, че никой няма да забележи. Не съм гледала новини, там отразиха ли го?
Виж целия пост
# 1 468
Днес по сутрешния им блок го казаха това за Димо, позицията на Нова и т.н. обичайните клишета. Тези наши актьори ще речеш, че имат много тежък живот, че само се наливат. Искам обаче освен Димо Алексиев ефективно и Бубето, Диончето и прочие звИзди да си изтърпят наказанията.
Виж целия пост
# 1 469
За Димо Алексиев - вчера видях новината в сайта на нова, днес вече я няма, а други новини от вчера си стоят… разочарована съм! Сериозно ли си мислят, че никой няма да забележи. Не съм гледала новини, там отразиха ли го?
https://nova.bg/news/view/2024/11/12/476788/%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D … 1%85%D0%BE%D0%BB/
Там си е новината, подредени са по ден и час и е минала по-назад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия