Звездни Компромати - Ноември'24

  • 293 028
  • 2 903
# 1 410
Не бе, май е друг, ти тва кажи ся, не свински черва ми бе знам кво да кажа, колко са овъртолени. Всички са баджанаци 😅

Уф, абе викам да проверя за някакви снимки в нета, преди така да се излагам, ми приличат си според мен, а то има и бая годинки разлика. 😬 Та официално ми е питането.😅 Може би щеше да се знае, ако беше така. Давам тема за размисъл на жълтите патета.🤭
Виж целия пост
# 1 411
Взели са му колата на Димо, а щом е с условна и в затвора трябва да лежи. Харесвах го, баща на три деца е. Не бях чувала досега за тази му страна и ми е жалко някак. В първия момент си казах, че ще е празнувал и така ще се е случило (което и така е абсолютно недопустимо), а то какво излезе.
Виж целия пост
# 1 412
Различни мъже са.
Виж целия пост
# 1 413
Явно и тежките глоби не стряскат никого. Не знам какво вече трябва да се направи срещу употребяващите шофьори. Може би не в затвора, а в някоя кариера, да местят на ръка камъни от единия край до другия и обратно.
В неделя се прибирахме от южна в северна Б-я. За 400 км път - шест катастрофи, със сигурност в едната има загинала жена. На първия нюню дъжд и температури около 0 гр.
Виж целия пост
# 1 414
Относно Златка - тя първа е изневерила на Карен, той сега се опитва да ѝ го върне.
Ох, жива да не бях… какво ѝ липсва на тази жена. Има си и деца и мъж и семейство, че даже се и омъжи и пак да хойка. Направо ми е странно да го възприема, може нещо да си ѝ има наистина…
Виж целия пост
# 1 415
Гледах малко от Къртицата, Донков си е насилник и манипулатор по учебник. Най-лошото беше, че бащата на Радина реагира съвсем спокойно и не я защити.

И той е причина за поддатливостта на Радина да търпи такива типажи, наказвал я с мълчание... отврат!
Виж целия пост
# 1 416
Аз, жива да не бях, но още не мога да си обясня този див интерес към бръмчалки, които са известни само с това, че са бръмчалки.
Слава богу, залезе онази тъпунгерка Гущерова.
Виж целия пост
# 1 417
Димо Алексиев не беше ли диабетик, и то на инсулин?
Или бъркам актьорите?
Виж целия пост
# 1 418
Златка качи стори от Ламборгини
Виж целия пост
# 1 419
А,палуна е абсолютното дъно.Все пак Златка не са я привиквали по дело за проституция.
Виж целия пост
# 1 420
Еднакво ми е мнението и за двамата, и за Диона и за Бахаров. Това, че го харесвам, не го оправдава. Аз и Бубето харесвам като жена.
Нищо общо няма дали ги харесвам като външност или като творци. По-скоро ме притеснява толерирането на това поведение, което се наблюдава от години и не е само сред звездите.
Знам, че тук никой не кара пил, мъжът/жената му не карат пили, родителите и учинайки, и рода до 9 кокяно не карат пили, но...статистиката друго говори.
Виж целия пост
# 1 421
Еднакво ми е мнението и за двамата, и за Диона и за Бахаров. Това, че го харесвам, не го оправдава. Аз и Бубето харесвам като жена.
Нищо общо няма дали ги харесвам като външност или като творци. По-скоро ме притеснява толерирането на това поведение, което се наблюдава от години и не е само сред звездите.
Знам, че тук никой не кара пил, мъжът/жената му не карат пили, родителите и учинайки, и рода до 9 кокяно не карат пили, но...статистиката друго говори.
Аз по-специално говорех за Димо и рекциите към него, спрямо тези към Бубето.
Към първия няма толкова яростна реакция за Кенсъл.
Виж целия пост
# 1 422
А, няма проблем. Белослава е номинирана за Жена на годината от Грация.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 423
А, няма проблем. Белослава е номинирана за Жена на годината от Грация.
Скрит текст:
Да очакваме тогава и русата Златка за майка на годината.Smiling Imp
Виж целия пост
# 1 424
Златка днес имала стори от колата на "Краен". 🧐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия