Звездни Компромати - Ноември'24

  • 293 005
  • 2 903
# 1 515
Ехаа
Виж целия пост
# 1 516
Е, нормално е в кръвта концентрацията да е по-голяма, отколкото на дъха...
Виж целия пост
# 1 517
"Игри на волята... от пандиза", сезон 7.
Може да им спретне едно състезание вътре...
Виж целия пост
# 1 518
Чети, Вито, чети!
Виж целия пост
# 1 519
Някоя родна звезда коментирала ли е случая с Димо Алексиев? Бих очаквала даже Ралица Паскалева да коментира.
Виж целия пост
# 1 520
Много харесвах Димо, но това, което прави е гнусно и подсъдно и трябва да пада от екран. Той е лош пример и хората трябва да се разграничат от него
Виж целия пост
# 1 521
Обаче колко народ е алкохолизиран... Нямам думи.
Виж целия пост
# 1 522
Илън Мъск бил “новата Първа дама на САЩ” 😂. Думите се приписват на Стивън Кинг, но той отрича да е автор, макар че е съгласен с тях
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 523
Той дали не купи Туитър само за да върне Тръмп 🤭 нали беше с бан
Виж целия пост
# 1 524
Той дали не купи Туитър само за да върне Тръмп 🤭 нали беше с бан

Да, мисля, че е възможно.
Виж целия пост
# 1 525
Той си купи държава Мъск вече Simple Smile
Виж целия пост
# 1 526
Той си купи държава Мъск вече Simple Smile

Факт… Мъск е гений на това да се сдобие с държавни пари. Само за миналата година и само за Space X държавните поръчки са за над 3 милиарда.
Виж целия пост
# 1 527
Двамата дядовци в Белия дом
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 528
Някоя родна звезда коментирала ли е случая с Димо Алексиев? Бих очаквала даже Ралица Паскалева да коментира.
Виж целия пост
# 1 529
Паскалева вместо да напише, че спрямо него трябва да се приложат съответните съдебни мерки, тя пише да се поучел от грешките си. Да беше мълчала по-добре. Ама трябваше да разберем, че била правила два сезона на нещо си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия