Звездни Компромати - Ноември'24

  • 292 996
  • 2 903
# 1 560
Сега са  я видели разликата. Изведнъж.
Виж целия пост
# 1 561
Не е с бретон. Анжела се казвала.
https://www.marica.bg/lajfstajl/bivshata-i-nastoqshtata-polovink … i-parvi-priqtelki

Предишната беше Ана Топалова.
Виж целия пост
# 1 562
Втората жена на Димо не беше ли една такава превзета, с грозен бретон?

Нито една от двете не е с бретон

Първата - Ана Топалова
Скрит текст:

Втората - Анджела Медзикян
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 563
Ще правим ли сравнение, коя е по-Убава?😆
Аз съм за Ана!
Виж целия пост
# 1 564
Първата ми харесва повече.В момента по БТВ, Руши. Консервирал се е и той. Добре изглежда.
Виж целия пост
# 1 565
Втората жена на Димо не беше ли една такава превзета, с грозен бретон?
  Много мило описание...
Виж целия пост
# 1 566
Димо ми беше съсед преди години, още преди да стане известен, беше женен за една актриса, тя беше много нежна, мила и възпитана.
Той се радваше на доста внимание още тогава. За мен обаче имаше нещо отблъскващо в него. Ама с актьорите е трудно да се прецени, те са си все в роля.
Виж целия пост
# 1 567
Ще правим ли сравнение, коя е по-Убава?😆
Аз съм за Ана!

Снимката, която съм дала на Ана Топалова е от фотосесия, а тази на Анджела е ежедневна, така че не е коректно да се сравнява по снимка.
Виж целия пост
# 1 568
Мадона се била разделила с последното си гадже. Причината била във....

Скрит текст:
...възрастовата разлика Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

Гаджето е остаряло, галиба ...
Виж целия пост
# 1 569
Хич не изглежда "ежедневна" снимка. Пък и нали била фотограф?
Не е коректно в смисъл? Аз не съм председател на жури, че да съм обективна и коректна, просто си казвам мнението. Виждала съм тази Анжела и на други снимки и не ми допада.
Виж целия пост
# 1 570
Да, първата жена чисто визуално е по-красива. Втората даже не ми е красива...
Но те едни отношения не опират само до красота...
Първата, ако се е оказала кофти характер, алал й красотата.
Да се обичат хората, да си гледат децата и да не карат пили.
Виж целия пост
# 1 571
Втората жена на Димо не беше ли една такава превзета, с грозен бретон?

Нито една от двете не е с бретон

Първата - Ана Топалова
Скрит текст:

Втората - Анджела Медзикян
Скрит текст:

Значи бъркам двойката. Тази превзетата беше с някакъв друг актьор явно, който се беше върнал от Лондон и разправяше чистачките колко много изкарвали като чистели по 7 дни седмично, по 10 часа дневно, за разлика от горките актьори. Нещо от сорта, ама наистина и двамата бяха антипатични.
Виж целия пост
# 1 572
Бъркаш с Филип Аврамов.
Виж целия пост
# 1 573
Да ходят и те да чистят , никой не им пречи .
Виж целия пост
# 1 574
Ана Топалова беше в мюзик айдъл и много я харесвах като образ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия