Звездни Компромати - Ноември'24

  • 292 964
  • 2 903
# 1 620
Те пък толкова да нямат химия на екран, в Стъклен дом ли бяха на една лодка, дето някой от тях се дави и 5 минути си подвикваха "Каменеее", "Борянааа". В онази глупост на Луизиния мъж, "Вила Роза" пак заедно играха
Виж целия пост
# 1 621
Аз за първи път видях Калин Врачански (без да знам кой е) в папарашки кадри на една реклама, в която Андреа беше по ц*ц*. Той носеше табла с диня и не се сдържаше пред голите й гърди и целия екип избухваше в смях, че той беше толкова развълнуван от голата Андреа. Не знаех, че е актьор, помислих, че е някакъв статист и си казах " Какъв смотаняк!"
По-късно разбрах, че е актьор и е гадже със Силвия Петкова. Съжалих я. Техните отношения започнали, когато тя е била на 15г. , а той последна година в академията (според клюките)  и продължила цели 8г.
"Звездни Компромати" заслужава повече такива папарашки снимки Joy
Скрит текст:

Мълвата още гласи, че Калин е имал мимолетни отношения с Диляна Попова, пради тя да се загаджи с Блатечки. След това има кратка, но бурна връзка с Векилска. А след това е спипан от "Папараци" да се целува с Диховникова, което той коментирал така :
„Е как да престана да ги целувам, като те са толкова готини? Ще ги целувам на което място си искам. Все пак не забравяй, че артистите имат отношения  както всички приятели“
Виж целия пост
# 1 622
С кого проектира на тези снимки?
Виж целия пост
# 1 623
Силвия Петкова.
Виж целия пост
# 1 624
Наскоро бил станал баща Врачански, някой знае ли коя е сегашната, надявам се по-постоянна, изгора?
Виж целия пост
# 1 625
Аз не вярвам, че е дошла полиция от нищото... докато той мъдро стои на улицата със загасен двигател.
... Освен някой от хората, с които е бил да го е натопил. И да са тръгнали по него и да са го намерили спрял, получил прозрение на мъдрост...
Детето му болно ли е или е със специални нужди, че така написано все едно едно не става дума за някакъв грип...
Откъде пък дойде сега тази информация, че той милият едва ли не е паркирал и те, лошите дошли да го тестват?!

“От държавното обвинение твърдят, че около 00:20 часа тази сутрин обвиняемият е управлявал лек автомобил „Субару“ по столичния бул. „Никола Мушанов“ с концентрация на алкохол в кръвта си над 0,5 на хиляда, a именно – 1,49 на хиляда, установено с тест „Дрегер 7510“. Деянието е било извършено повторно след като Алексиев е осъждан за идентично престъпление през 2022 г. и в момента на извършване на настоящето деяние е в изпитателен срок.”
Виж целия пост
# 1 626
Цитат
„Когато си тръгнах от вечерята и осъзнах, че може би не е добре да карам, отбих колата, изгасих двигателя и тръгнах да си хващам такси, след което дойдоха органите на реда с две патрулки“, каза Алексиев пред съда.

Ахааа... и един мармот завива шоколад...
Толкова ли са тъпи адвокатите му, че да измислят такава постановка. Че и с две патрулки! ЖДНБ! Спецакция ли са провеждали?!За най-издирвания български актьор?!
Виж целия пост
# 1 627
Как пък всички се сещат, че имат деца, като се о@кат. Бас държа, че ги е возил и тях “почерпен”. И всичките ли ги гледа той, не са ли от различни майки?

Фактът, че постиламе върху този ужасен проблем приятната дума “почерпен”, говори много за нашето отношение към него, а резултатът от делото е с предизвестен щастлив финал за каращата пияница.
Виж целия пост
# 1 628
Аз не вярвам, че е дошла полиция от нищото... докато той мъдро стои на улицата със загасен двигател.
... Освен някой от хората, с които е бил да го е натопил. И да са тръгнали по него и да са го намерили спрял, получил прозрение на мъдрост...
Детето му болно ли е или е със специални нужди, че така написано все едно едно не става дума за някакъв грип...
Откъде пък дойде сега тази информация, че той милият едва ли не е паркирал и те, лошите дошли да го тестват?!

“От държавното обвинение твърдят, че около 00:20 часа тази сутрин обвиняемият е управлявал лек автомобил „Субару“ по столичния бул. „Никола Мушанов“ с концентрация на алкохол в кръвта си над 0,5 на хиляда, a именно – 1,49 на хиляда, установено с тест „Дрегер 7510“. Деянието е било извършено повторно след като Алексиев е осъждан за идентично престъпление през 2022 г. и в момента на извършване на настоящето деяние е в изпитателен срок.”
От думите му пред съда. Поне според новината с източник Трафик Нюз, която публикувах малко по-нагоре Simple Smile
Много тъпи обяснения. Достатъчно би било просто да се извини, без да маже повече.
Виж целия пост
# 1 629
Елена след като я хванаха да шофира пила, имаше едно много неадекватно изказване, заради което публиката я намрази. Тогава термина не съществуваше, но мисля че беше канселирана.... Имаше време, само от хладилника не изкачаше, беше навсякъде - и лицето й, и гласа й. Беше глас на BTV Ladies 😀 (имаше и такава телевизия). След въпросния случай рязко изчезна

Помня го това, беше казала, че и те, звездите, като "обикновените хора" грешали или имали право на грешки.
Вече само с това я свързвам, освен със слабите й актьорски умения.
Виж целия пост
# 1 630
Нея наистина много ефективно я кенсълнаха. В последно време много шум се вдига за 3 дни, после всички забравят. Белослава вече е бяла и добра. Би трябвало да се сещам, че Димо Алексиев и преди са го хващали пиян, но не ми е останало в паметта като Елена Петрова, да се е коментирали някъде, хем не е било много отдавна. То Токев и онзи къдравият бяха по-отдавна. За Димо не е е коментирали ли? Не са го пуснали услужливо в медиите, както сега?
Виж целия пост
# 1 631
Единственият реално канселиран от обществото е убиеца Стависки, дето не лежа и 1 ден зад решетките.
Години по късно направи опит да се върне, но обществото не го прие. И вече почти 20 години си живурка тихо и спокойно.
Виж целия пост
# 1 632
Явно Калин Врачански е имал много фенки. Ужасно ми е гнусен, даже Хоакин Блатечки има повече чар от него. Щял да ги целува бррррр.....🤢
Виж целия пост
# 1 633
Той и Карлос Насар е хващан с наркотици да шофира, при това след гонка с полицията. Ама това лято едва ли не за национален герои беше провъзгласен. Посветих време да го гледам в някакъв подкаст (май беше с Петър Бакърджиев) и го питаха за случката. Ми той обичал бързите мощни коли, бил малко на парти вечерта да разпусне, ама повече нямало да прави така…
Виж целия пост
# 1 634
Това за Карлос Насар не е точно така. Първо беше на 18г едва, абсолютно хлапе, второ си изтърпя наказание и поднася многократно извинения.
Постижението му на ОИ и на СП е наистина феноменално. Още по-невероятно го прави факта, че се случва въпреки федерацията на щангите, която е най-пробитите и ощетяваща спортисти федерации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия