Какво се е случило с превръзките Always?

  • 3 680
  • 22
# 15
Аз пък само памучни ползвам и си намерих едни - на Паломита за родилки. Плътни, меки, памучни, дълги и не са тънки, т.е. усещам комфорт и сигурност. Само, че ги намирам само на едно място в Бургас.
Виж целия пост
# 16
Аз пък бягам от копринени. Години наред ползвах Либрес, тук ги няма и се наложи да сменя десетки видове, докато попадна на "моите".
Виж целия пост
# 17
Случайно попаднах на темата и се включвам, защото и на мен ми беше странно как на пазара има само този вариант тънки превръзки always. Живея в чужбина и има всякакви и честно казано винаги нося като си идвам в България.
Виж целия пост
# 18
А на Always ползвам ей тея гащи. Много са мекички и удобни! Все едно памперс, за нощно време са супер. Събуждам се на сутринта суха и наспана. Че преди бях с еднократните чаршафи, че и по 3 пъти ставах нощем.


И аз съм с тях от доста време вече. Съвсем случайно ги забелязах, реших да ги пробвам и от тогава не ги сменям за нищо на света.
Виж целия пост
# 19
На скоро в превръзките на Always намериха някакви вредни вещества и ги поизтеглиха от търговската мрежа. На някои места още се предлагат, но на повечето ги няма вече.

"some studies finding potentially harmful substances like styrene, chloromethane, and chloroform in the pads, raising concerns about potential health risks for users; "

В процес на доизясняване и доказване са уж, но кога ще възстановят производството не се знае.
Това го чух по  новините (не съм в БГ) и не мога да предоставя достоверна информация с доказателство. Но определено това е пробелма с превръзките. Аз също не мога да намеря от тях, там където съм. Изтеглиха ги и при нас.
Виж целия пост
# 20
Нищо не са изтеглили, тук си е пълно с тях.
Виж целия пост
# 21
Да, да. В някои магазини все още ги има, но определено трябва да ги търся. Не е като преди навсякъде да ги намирам без проблем. Поне в нашия щат е така. Намирам или много дебели изостанали, или само от най-тънките ежедневни. Няма го тоя избор като преди. Може би като изчистят проблема, ако въобще има такъв, пак ще ги пуснат масово. Може и да преформулират нещо.
Виж целия пост
# 22
Нищо не са изтеглили, тук си е пълно с тях.

Тези, които аз търся определено ги няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия