💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 41/

  • 39 402
  • 737
# 255
Стори от Керем


Виж целия пост
# 256
Здравейте! Flowers Hibiscus



Тази вечер!

Виж целия пост
# 257
И в испанската преса
Виж целия пост
# 258

Леле, няма такива измислици, много се смях. Ако ми остане време ще ви преведа довечера. В тази статия на всеки 2 реда истина има 2 реда откровени лъжи. Joy Журналистите хич не са си проверили информацията.
Виж целия пост
# 259
Поли, ще ми е интересно какво са настъкмили.  Но като гледам е дълго, та може само резюме.
Виж целия пост
# 260
Алекс, благодаря за превода на филма "Eflatun". Отдавна го чакам, но с бг субтитри е супер! Gift Heart

Това е моят филм, много професионално направен, екип и актьорска игра. Брилянтен филм с кинематографски ефекти , които се възпроизвеждат чрез звуците от тиктакането на часовници и изследват на човешките усещания за допир, обоняние и слух а,  героинята успява да израсне и да опознае света чрез тези усещания!
"- Животът е да имаш смелостта да се изправиш срещу неизвестното!
- Животът бързо изтича. Ако не спреш и не се огледаш, може да я загубиш.
- Гледай не с очите, а със сърцето"
Керем играе великолепна роля на Офлаз, в партньорство с  Ирем Хелваджиоулу която прави разтърсваща роля на Ефлатун.
В края на филма има изненада, за това как животът на Ефлатун и Офлаз винаги е бил предопределен, но това може да се разбере когато се докоснеш до филма "Eflatun".

Хубава вечер! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 261
Трейлърът на Şımarık
https://x.com/Hanife287/status/1856005989180338516
Yellow Heart

Виж целия пост
# 262
Очертава се да е интересен и забавен 😀
Виж целия пост
# 263
Yellow Heart Мете Yellow Heart
Виж целия пост
# 264
Много ми хареса, повече от този на "Синята пещера".





Виж целия пост
# 265
Много ми хареса! Керем е влязъл страхотно в роля!

Коментар на Хадисе под поста на Керем с трейлъра на “Разглезен”. Интересна работа, явно всичко си е наред между тях:
Виж целия пост
# 266
Явно са се сдобрили, защо бяха онези глупости от миналата седмица...

Коментар на Хадисе под поста на Керем с трейлъра на “Разглезен”. Интересна работа, явно всичко си е наред между тях:

Виж целия пост
# 267
Много ми хареса тийзъра на Богаташа. Него ще го гледам със сигурност. Много забавен изглежда и Керем е във вихъра си!
Ако Александра не го преведе, аз ще го преведа малко по-късно.

По днешната тема имам доста любими снимки на Ханде

Виж целия пост
# 268
Филмът ще е супер. Вече нямам търпение за 20 декември Simple Smile

Асена и Мете
Yellow Heart
Виж целия пост
# 269
Да, съгласна съм. А с превод е още по-забавен.И аз нямам търпение за 20.12!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия