Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 494
  • 880
# 585
Аз днеска върнах едни ботуши и веднага ми възстановиха сумата .
Виж целия пост
# 586
Последните дни, сериозно наблъскаш поръчки, използвайки купони. Дано всичко дойде навреме и да е качествено.
намален с купон 90 лв.


намалена с 30лв. при сума от 60лв.


намалена с купон 20лв. при 40лв.

намалена с 30лв. при сума от 60лв.

намалена с 50лв. при сума от 100лв.
два продукта за пакет купони



намалена с 40лв. при сума от 80лв. използван Кредит:
-30,68лв.
намалена с 40лв. при сума от 80лв

намалена с 80лв. при сума от 160лв
два продукта за пакет купони
Виж целия пост
# 587
Аз днес пуснах 2 продукта за пакет купони но получих от кофти купоните.....чак ме е яд ...

Виж целия пост
# 588
Аз днес пуснах 2 продукта за пакет купони но получих от кофти купоните.....чак ме е яд ...


Моите последните са същите
Виж целия пост
# 589
...нито веднъж не съм получавала никакви купони
Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 590
И на мен ми даде от тези, но използвах 20 от 40, ще използвам и този за 10, а също и този за 30 от 80. Пак е по-добре от нищо.
Мисля с фотоапарата използвах 60 от 160, тогава имах и кредит и се получи доста добре.
Виж целия пост
# 591
...нито веднъж не съм получавала никакви купони
Disappointed Relieved
С кода "coupon reward 01" в търсачката не ви ли излизат? Преди малко пак пробвах и пак ми изскача колелото, ама стига толкоз засега...
Виж целия пост
# 592
И на мен ми даде от тези, но използвах 20 от 40, ще използвам и този за 10, а също и този за 30 от 80. Пак е по-добре от нищо.
Мисля с фотоапарата използвах 60 от 160, тогава имах и кредит и се получи доста добре.

Как ще ползваш този за 10 лв като минимума за поръчка е 25 лв?
Виж целия пост
# 593
Поръчваш на стойност 35 и ти приспада 10 лв, така влизаш в минимума за стойност на поръчката.
Виж целия пост
# 594
Поръчвам за 35лв Simple Smile Между другото, на мен през ден-два ми дава картата за 50% отстъпка на един продукт (т.е. продължава да ми я дава - това е промоцията, която ми излиза най-често). Много добре се съчетава с купони. Ето какво гледах днес (но не поръчах, мисля да пасувам до края на месеца).






И др.
Наясно съм, че задрасканите цени са фалшиви, но пак харесвам офертата.
Виж целия пост
# 595
Здравейте,
по погрешка добавих един артикул към туку що пусната поръчка с един клик.
Откривам как да анулирам цялата поръчка, нещо което обаче не искам. Въпросът ми е мога ли някак само този артикул да махна?
П.П Успях да се разбера с бота и махнах артикула.
Виж целия пост
# 596
Така са го измислили, че да не смееш да откажеш поръчаното. Обаче, ако проявиш смелост Simple Smile, излиза списък с отделните артикули в поръчката и маркираш само него.
Виж целия пост
# 597
Поръчваш на стойност 35 и ти приспада 10 лв, така влизаш в минимума за стойност на поръчката.

Това ми е ясно. Въпроса беше, че този ваучер не е много изгоден. Дават го, че ти приспада 10 лв от поръчка минимум за 10.01 лв. Обаче такава поръчка не можеш да направиш. Трябва да докараш до 35 лв. До колкото знам, не можеш да комбинираш няколко ваучера. И така този от 10 лв не е особено изгоден на фона на тези, които са 50%-ови.
Виж целия пост
# 598
Да така е, аз ползвах всякакъв ваучер навремето, та дори и пусках без ваучер поръчки, но благодарение на насоките тук, а и възстановяването на неизползван ваучер, вече не си представям да пусна поръчка без 50 процентов такъв Simple Smile
Тъй като ми понамаляха ваучерите, реших да пробвам coupon reward 01 от по-горе. Поиска ми 4 артикула да си избера, не като предният път два. Поръчах неща на прилични цени за около 30 лева и отново ми даде 50 процентови кодове, по два за 30 лв, 40, 50 и 80 съответно отстъпка. С възстановяването на купони ще имам доста занапред за поръчки.
Макарр че напоследък съм похарчила безумни суми и какво ли не поръчах вече и не е лош до са спра скоро.
Виж целия пост
# 599
Има лого на иконата на приложението за ЧП. То по-добре да свърши, че да се нормализират цените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия