Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 494
  • 880
# 510
Някой купувал ли си е малък миксер, със зарядно? Дали си струва?
Имам планетарен миксер, който не е удобно да вадя за дребни неща.
Виж целия пост
# 511
Последно като връщах, повече от седмица, преди сумата да се появи като дебит в приложението на банката, и после около 4-5 дена да се види реално в сметката  сумата.
Виж целия пост
# 512
Благодаря, но аз съм задала да ми се върне като кредит в тему. Може би е рано, понеже 16 и 17 бяха почивни дни, знам ли....
Виж целия пост
# 513
Сега ми върнаха 28 лв, заради една кутия с чекмеджета и едни четки. Попитаха ме дали искам да ги връщам, аз писах, че не. По-точно в кутията е проблемът. Според мен, тя няма да се побере в стандартен бокс, донесе я куриер и между другото, го чух как я изпусна в коридора (пред офиса)... Преди това може и да е била добре, сега е малко очукана.

Има и други белези Sad
Виж целия пост
# 514
Благодаря, но аз съм задала да ми се върне като кредит в тему. Може би е рано, понеже 16 и 17 бяха почивни дни, знам ли....

Последно отне седмица-10 дни. Също бях избрала връщане като кредит.
Виж целия пост
# 515
Благодаря, но аз съм задала да ми се върне като кредит в тему. Може би е рано, понеже 16 и 17 бяха почивни дни, знам ли....
Пиши на чат бота. Аз като оставя пратката в кутията и директно пиша " Оставих артикулите за връщане". Пита те за коя поръчка става въпрос и ти дава предложение веднага да ти върне парите. Опитай така. Да подчертая, че избрам връщане на кредити, за банков превод не знам дали ще има такава опция за експресно възстановяване.
Виж целия пост
# 516
Благодаря, но аз съм задала да ми се върне като кредит в тему. Може би е рано, понеже 16 и 17 бяха почивни дни, знам ли....
Пиши на чат бота. Аз като оставя пратката в кутията и директно пиша " Оставих артикулите за връщане". Пита те за коя поръчка става въпрос и ти дава предложение веднага да ти върне парите. Опитай така. Да подчертая, че избрам връщане на кредити, за банков превод не знам дали ще има такава опция за експресно възстановяване.
Не винаги може да се избере кредит. Понякога дава само една опция по първоначален начин на плащане.
Това сме го дъвкали, и така и не разбрахме каква е логиката като посочва как да връща сумата.
Виж целия пост
# 517
Избрала съм кредит, написала съм, че поръчката е в бокс. Вероятно искат да видят самите артикули, че са доста, тогава чак...
Виж целия пост
# 518
Пиши на чат бота. Аз като оставя пратката в кутията и директно пиша " Оставих артикулите за връщане".

Това не се ли отбелязва в самата поръчка, че вече са върнати артикулите? Преди се чекваше един подобен надпис.
Виж целия пост
# 519
Опитах се току що да върна три пуловера от три различни поръчки - не ми даде никаква товарителница. Търсих къде какво - и се оказва, че не иска да връщам нито един. Представа нямам какво да ги правя.
Виж целия пост
# 520
Ето ми фотоапаратът - работи, не е лош, обаче ме е яд, че не мога да си поправя старият, който е доста по-готин (обективът му е счупен, никой не иска да го поправи - питах на места, където поправят компютри и телефони):


Всичко е наред, без четките и дървената кутия. Органайзерът за под умивалник е изряден, няма дефекти.
Утре чакам още неща.
Виж целия пост
# 521
Дай линкове и цени де
Виж целия пост
# 522
Избрала съм кредит, написала съм, че поръчката е в бокс. Вероятно искат да видят самите артикули, че са доста, тогава чак...

А и още нещо. Отбеляза ли в приложението, че си върнала нещата.
Виж целия пост
# 523
В събота сложих продукти за връщане в бокс, днес си получих парите. Никъде нищо не съм отбелязвала в приложението.
Може да е, защото бяха малко и сумата не е голяма.
Виж целия пост
# 524
maria1986, това е роботчето за прозорци - https://share.temu.com/PmRcOs1KrHA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия