🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 8 (03.11 - 10.11)

  • 45 142
  • 1 228
# 885
Имам бегла надежда заради лодката, който ни показаха. Ако Марина отпадне и се наложи да я извозят, вероятно няма да се налага да я спасява тренера.
Виж целия пост
# 886
Много ми е мъчно за Петя.
Това момиче заслужава да остане.

Защо?
Виж целия пост
# 887
Според мен предимството да е си по-дългокрак го има Марина, но пък е по-пренавита.
Виж целия пост
# 888
Всеки път като я видя Марина с тия сплескани плитки и ме засърбява главата.
Виж целия пост
# 889
Супер тъпа игра!
Виж целия пост
# 890
Ще ги осакатят тия хора...
Виж целия пост
# 891
Остава отдолу да пуснат акули
Виж целия пост
# 892
Мда..играта е тъпа и не е радост за окото. Мъчение си е....
Виж целия пост
# 893
Евалата и на двете момичета! Това е инат и воля!
Виж целия пост
# 894
Марина я опознахме и отзад, и отпред отблизо
Виж целия пост
# 895
Остава отдолу да пуснат акули
Това ще е топ 😆
Виж целия пост
# 896
Това за мен е гавра вече.
Осакатиха им краката, сега ще им осакатят ръцете.
Прецакват Петя така, защото е ясно, че Марина е по-тренирана.
Дано Петя издържи, дано.
Виж целия пост
# 897
И аз съм в тая поза..само че на дивана Joy
Виж целия пост
# 898
Съвсем мъчение стана играта. Поне след тази игра ревът на Марина ще е съвсем оправдан.

Оф, не го заслужаваше това Марина. Дано е добре.
Виж целия пост
# 899
Много се извинявам за кораводърдечността, но не и вярвам на Марина. Тя усети, че тренера няма намерение да я спасява...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия