Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 123)

  • 28 598
  • 725
# 315
Мира, целият теекст ли е неин цитат? Изглежда ми доста философски.
Дори ми напомня Източната философия... Очевидно има такова влияние.
Не знам, според мен има нещо претенциозно в постовете й, не мислиш ли?...
В английския й има и граматична грешка, но няма да издребнявам.
Тя ли пише на анаглийски  или това е автоматичен превод?

Интересни снимки с Керем - приличат на рисунки от мултфилм... (от "Разглезен")
С актьора(?) Евлия Алкан.



Красив романтичен фрагмент от "Слънцето" с Керем и Ханде Доандемир.

https://www.instagram.com/p/DDEkOrNIUiF/?hl=bg



Започнаха Коледните колажи. Керем дали ще замине за Канада?



https://www.instagram.com/p/DDBctEWtcsZ/?hl=bg



Според обянението към тази снимка, това е част от репортаж за "Разглезен".



Очакваме и нови снимки и видеа на тази тема преди премиерата. Hands Pray

💖💖💖
Виж целия пост
# 316
Днес е ден за интервюта...








Виж целия пост
# 317

Виж целия пост
# 318
Ясемин Шефик интервю




Виж целия пост
# 319
Охоо с Кека най-сетне едни до други.



Виж целия пост
# 320
Още от деня
https://x.com/thebursinguncel/status/1863646542365643218







Виж целия пост
# 321
И двете интервюта ли са правени  днес? А може би са три?
На едното интервю Керем е облечен като истински британски аристократ...
Или евентуално на професор от някой университет в Кеймбридж!
Изключително готин, сериозен, сдържан и готов да дава смислени отговори.
Няма го палавото момче от сета...

Още една палава снимка със слънчеви очила.



Нашият британец Керем... Hands Ok Hand Дано прочетем и нещо от иинтервютата. Hands Pray

https://www.instagram.com/p/DDFYT_ft8GL/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/DDFOQpCtH6r/?hl=bg





https://www.instagram.com/p/DDCvj8UuzQH/?hl=bg



И нещо от Хафса...







И накрая - едно видео с надпис "финал"..

https://www.instagram.com/p/DDFLTaRIepv/?hl=bg

.

💚💚💚
Виж целия пост
# 322
Добро утро!




Виж целия пост
# 323
Здравейте! Blue Heart

Успешен вторник! Flowers Four Leaf Clover



https://www.instagram.com/p/DDGC_BFIvot/?hl=bg







https://www.instagram.com/stories/kerembursin_fansspain/35142909 … 6169009626/?hl=bg



Дано има нещо преведено, да разберем защо Керемм е толкова весел... Hands Pray



Още новини - очакваме по-късно.

💚💚💚
Виж целия пост
# 324
Яска от наградите на GQ



https://www.instagram.com/p/DDFjvK2g1jw/?hl=en
Виж целия пост
# 325
В истанбулското метро.



Ще се постарая да бъда по-редовна в темата, че го забравих Керем напоследък.
Виж целия пост
# 326


Преди година


И сега


Керем препоръчва този филм
Виж целия пост
# 327
https://www.instagram.com/p/DDHXti_K95b/

Зад кадър на Тюрксел
Виж целия пост
# 328
Да му подарим за Коледа топли ръкавици... Но май ще трябва и топло яке...



https://www.instagram.com/p/DDFhczhu3zg/?hl=bg













И трите филма по NETFFLIX в следдващите месеци.  Hands V

💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия