Пъзели 67

  • 22 589
  • 736
# 510
Много приятен и красив Чери
Виж целия пост
# 511
От вас видях миналата година този Enjoy (май беше пътуващ) и оттогава си го бях набройкала:


Беше малко по-труден, отколкото очаквах, "напудрената" част ми дойде в повече. Някак като свърших сортирането и видях купчината с тях, зяпнах Stuck Out Tongue Closed Eyes Иначе е много весел и празничен.

Vox, аз въобще не съм фен на Дисни, но този пъзел наистина е супер.
Виж целия пост
# 512
Да, аз още като беше пътуващ си прецених, че не ми е по силите. Два пъти се изхвърлих с пътуващи, Дантеленото момиче и Вазата със
слънчогледите, беше ужас. Имаше и един голям слънчоглед от Vox, още си спомням как се беше притеснила дали ще мога да го наредя, но пък той беше наистина много хубав.
Виж целия пост
# 513
Аз набоцках един SunsOut 1000.



Мона Лиза, тази ваза ти беше взела страха, последно нареди ли я, че не помня?
Виж целия пост
# 514
Да, аз още като беше пътуващ си прецених, че не ми е по силите. Два пъти се изхвърлих с пътуващи, Дантеленото момиче и Вазата със
слънчогледите, беше ужас. Имаше и един голям слънчоглед от Vox, още си спомням как се беше притеснила дали ще мога да го наредя, но пък той беше наистина много хубав.

Сто на сто щеше да го наредиш и този, но можеше и да те поизнерви, а то в крайна сметка се реди за удоволствие.

В Озон зареждат някаква Кока-Кола серия на Трефл:
https://www.ozone.bg/product/pazel-trefl-ot-1000-chasti-coca-cola-koleden-kamion/
Виж целия пост
# 515
Здравейте, група. Случайно открих темата. Пъзели не съм редила от години. Сега разполагам със свободно време и ще е удоволствие да започна отново.
Търся да е 1000 части. Да е свежо, весело, разноцветно. Ако е възможно, да не е от най сложните. Simple Smile
Живея в България и ще купувам от тук. Моля, за вашите предложения на такъв пъзел и откъде мога да го закупя. За да не натоварвам темата, може и на лична.
Благодаря, предварително и пожелавам на всички весели празници.
Виж целия пост
# 516
Добре дошла в темата.
Откъде да купуваш, пишеш "пъзели" в гуглето и ще ти излязат доста магазини. Лично аз предпочитам Озон.бг, защото правят понякога хубави отстъпки.
А сложно за едни е лесно за други, субективно е. В процеса на редене ще установиш за себе си.
Не скачай надълбоко с хилядник, започни с 500 части, примерно. Сама си избери картинката, да ти хареса, за да ти "върви" и реденето, иначе ще е досада.
Успех с покупките.
Виж целия пост
# 517
Озон, само намалени, че стана скъпо всичко.
Виж целия пост
# 518
Благодаря за предложенията.
Тръгнах да харесвам картинки. Загледах се и колкото ги гледам, ми идва да се пробвам. Много части са, а ми харесват. Мисля, че ще ме измъчат с цветовете. В Озон ми допадат два.
Ако открия нещо подобно, но с по-малко части, ще е добре за начинаеща като мен.
А и тематиката ми добада. Незабравимата и любима Италия и нейнита красота.

Пъзел Educa от 1500 части - Италианска алея.
https://www.ozone.bg/product/pazel-educa-ot-1500-chasti-italianska-aleya/

Пъзел Castorland от 2000 части - Романтична нощ във Венеция
https://www.ozone.bg/product/pazel-castorland-ot-2000-chasti-rom … ht-vav-venetsiya/
 
Тези 1500-2000 части ме стряскат Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Не е добра идея, а и тези марки не са от харесваните. По-скоро Shmidt, Ravensburger, Black sea, Enjoy, Cherry pazzi.
Виж целия пост
# 520
Това е още един критерий. Не се сетих да питам и за марка. Ще проуча обстойно. Давам спирачка и да обмисля добре.
Ще се посъветвам и с Вас, когато реша, че съм открила моя пъзел.
Виж целия пост
# 521
Гледай да не е пейзаж с тревички и дървета или размазана картина - по-трудно се редят:)
Виж целия пост
# 522
Да, аз още като беше пътуващ си прецених, че не ми е по силите. Два пъти се изхвърлих с пътуващи, Дантеленото момиче и Вазата със
слънчогледите, беше ужас. Имаше и един голям слънчоглед от Vox, още си спомням как се беше притеснила дали ще мога да го наредя, но пък той беше наистина много хубав.

Мона Лиза, и аз помня случая. Тогава Въртоглава доста се беше поизнервила с пъзела. Обаче ти се справи чудесно и гък не каза, а той наистина не беше от най-лесните.


jhbd, добре дошла в темата! Радвам се на ентусиазма ти. Hug

Аз след няколко дневно умуване, основно заради размера на пъзела, преди малко си поръчах този. Видях го нареден и много ми хареса. После ще мисля, къде ще го редя. Grin
https://www.ozone.bg/product/castroland-c-300143-2-pazel-castrol … o-josef-schuster/

Към поръчката заминаха и тези двата, които ми "намигаха" от кошницата.
https://www.ozone.bg/product/pazel-paperblanks-ot-1000-chasti-madame-butterfly/

https://www.ozone.bg/product/ravensburger-7019553-19553-pazel-10 … sni-koleda-19553/
Виж целия пост
# 523
Към поръчката заминаха и тези двата, които ми "намигаха" от кошницата.

Моите Любими приличат на светофар, но само от време на време пресичам на червено и слагам в кошницата Joy
Виж целия пост
# 524
500 ч на Black sea, много добро качество, наситени цветове

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия