💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 8 (04.11 - 11.11)

  • 70 427
  • 1 163
# 1 140
Остава и формат да спечели. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 141
Lili Roze Hands V

Заради коментар на Неделчо от последния лайв си връщах епизод да търся един синхрон на Марто. Супер нелогично наистина. Вече наистина не знам по колко ли сюжетни линии са сглобявали сезона.....

Мартин -  Стан направил много коалиционни грешки. Заради негови решения много хора платили. Заради него си тръгнала Крамарска,  после Добри трябвало да отстранява Светлин, Павката също си тръгнал Заради шикалкавеншята на Стан. Време е - вика Марто   - Стан да си плати.

Значи ...... аз такива истории не помня.... айде, за Крамарска, ок.
Ама двамата сини
Даже не помня Светлин не отпадна ли докато Стан още блееше на блатото?

Тоя синхрон е супер нелеп, предвид сюжетната линия, която сега гледаме.
Виж целия пост
# 1 142
Много съм изненадана,че след шест сезона ,все още има хора,които не виждат явната манипулация на продукцията върху мненията и настроенията на публиката.
   Първо беше Димитър,който беше обявен за простак с налудничев поглед. Накрая го изпратихме с почести.
  След това Светлин отнесе много обиди заради коалицията си с Рени и другите жени. Съчувствия се лееха по адрес на Гешев и Павкавта ,че ги праща на елиминации. После ,когато остана сам,Светлин се превърна в идеалния финалист прецакан от Боговете.В същото племе Гешата предприе нелогичен ход( уж заради Анита) и също почувстваха народната" любов".
   Да споменавам ли Кралев и другото були Акулата!? След мощното изригване срещу тях,накрая останал сам и обезсилен Краля стана просто един смешник. (Пак благодарение на монтажа и синхроните).
  Ами Раду !? От сексист и психически насилник,сега е самотния войн в бункера.
  На дневен ред сега са Мартин и Добрин.Излива се какво ли не по техен адрес,а те просто са поредните попаднали в капана на продукцията.Много лесно можеха да премълчават на синхрони какви ходове мислят да предприемат и тогава публиката нямаше изобщо да знае за саботажите. Те обаче играят честно с нас-нещо,което аз ценя.Много добре знаят,че във всеки един момент може да бъдат издадени,но рискуват.Не са виновни,че хората в тяхното племе са толкова наивни( без Гешев,който пък е с обратната стратегия и на синхрони нищо не издава ).
 Предполагам,че съвсем скоро, за да се раздвижи отново сюжетната линия, тези момчета ще бъдат изкарани от комфортната си зона.
 Както и в "Надкаст"често казват,на продукцията не и пука кой ще спечели-важното е сеир да става!
  На фона на цялата нелепица от липса на явни правила ,безумни локации и подигравки ,участниците се състезават както между тях така и срещу продукцията,рискувайки здравето си.
 Знам,че езикът на омразата всъщност излага тези,които го използват.
Аз пък не мога да разбера толкова ли е трудно да се гледа на хората многоизмерно и пълнокръвно? Един човек може да предизвиква едновременно съчувствие и дразнение. Всеки е и добър и лош, има качества, има и недостатъци. Грешка е да не се вижда целия образ, а да се съди само по отделни фрагменти, да се избира едно определение и това да изчерпва целия му образ. Димитър в началото изглеждаше пренавит и имаше неприятни синхрони към Малвина, но в хода на играта се видя, че е умен, съобразителен и находчив. Светлин беше подготвен, силен и претендент за финала, но сгреши като заигра с Ренета първоначално. Гешев е подготвен стратег, който не издава ходовете си и подобна ситуация като на Светлин. Нормално е да се ядосаш като видиш, че силен играч играе с видимо слаб. Кралев и Благо винаги са били обезсилени. Единственото, което имат е заяжданки и обиди в стил втори клас... Това винаги е смешно, стига да не си там да ги търпиш 24 часа. Раду е едновременно психически насилник и самотен войн, не виждам противоречие. За Мартин и Добрин има достатъчно обективни мнения, далеч от обидните в темата, където много добре се обяснява ЗАЩО НЕ СЕ ХАРЕСВАТ. Но мине не мине и все някой не разбира защо... Все тая не искам нито да споря, нито да си налагам мнението. Само искам да уточня, че не е задължително да има противоречие за да се обсъжда един образ и като добър и като лош, даже тъкмо напротив логично и нормално е. Че продукцията решава кое кога да покаже и да манипулира тенденциите е факт, но това разкриване на персонажите просто добавя към техните слоеве характер и индивидуалност, без да изключва предходните.
Виж целия пост
# 1 143
Наивно е да се твърди,че хората са еднопластови-лоши,добри.Давам примери за това,колко лесно,с един ход, продукцията може да те превърне от герой в злодей и обратно и да промени отношението на публиката.
Виж целия пост
# 1 144
Ами, ето примерно аз не съм си променил много мнението за Гешев, въпреки че сега е сам. Все още съм разочарован от странните му ходове, когато Анита дойде в племето. Същото важи и за Светлин въобще не съм му фен и на него, просто това са вече изкоментирани неща.

А, и каквато и да е продукцията не смятам, че те могат да те превърнат в злодей без ти сам да се направиш такъв. Да, те може да те подбутнат и да ти надуят образа още повече, но Добрин и Мартин никой не им е вкарвал думите в устата, нито пък някой ги е задължавал да вземат решенията, които са вземали досега.

Те, сами си решават да саботират и сами решават да прецакват свои съюзници всяка седмица.

Не съм съгласен с Joy 05. Според мен Добрин изобщо не са го интересували жените, просто той държи да са с него, защото и Малвина и Крамарска са сигурни гласове и същевременно не са приемани като заплаха от двамата хубавци, както примерно един Стан или Гешев. Крамарска и Малвина нито ще създадат някаква опозиция, с която да ги надиграят, нито пък се чувстват заплашени от тях на арената. Те, са просто едни послушни "второстепенни" съюзници, които са просто допълнителни гласове, както Теодора близначката беше, когато игра с Рълев и Виолета. Щяха да ги направят капитани при първо съмнение, че може да е елиминационна.

Даже нямам търпение да видя физиономията на Малвина, когато се превърне в поредната прецакана, защото и тя много взе да се отпуска под крилото на тези двамата.
Виж целия пост
# 1 145
Lili Roze, Предлагам да не подценяваме публиката! 😊
Виж целия пост
# 1 146
От промото след съботния епизод се видя кудкудякане и хвърчене на перушина - жените-чудо май най-накрая са пробити и са пуснали капитанството, след глас на Силвия.
Ако не е подлъгващо промото, то Калоян, Борисенко и Деси вече са в по силната коалиция - 4 гласа на съвет и решаващо последен избор на капитана, който по всичко личи, че ще е Борисенко.
Ами трябваше си размърдане в това бутано племе, най-малкото защото целия сезон дотук се прави предимно от драмите в червенето племе и бившите жълти.
Ако преобладаващото женско племе пак спечели вече ще е твърде много (отделно, че при червените котвата Анита я няма), но пък нали уж било ред на Борисенко да ходи на резиденция ???
Май по интересното ще е на номинационните битки и там ще хвърчи перушина.
Виж целия пост
# 1 147
Аз мисля, че при зелените пак ще е жена капитан. Не гледах промото в събота, но днес дадоха едно кратко (нямам идея тази част показана ли е в събота, но със сигурност съботното е било една идея по-подробно - в това нямаше почти нищо от предстоящата битка) и ми направи впечатление, че коментираха и двамата мъже, по начин, който ме навежда на мисълта, че гласуват за трети човек. Ще видим утре де, но все пак мисля, че ще е жена.
При червените ми е една идея по-сложно, много зависи Микяй как ще реши да играе и кои първи ще гласуват. Все пак, мисля че ще е отново Добрин избран.
Виж целия пост
# 1 148
От промото видях, че Борисенко е най-близо до знамето им, когато бяха строени на арената, за племенният си вик. Вероятно той е капитанче, иначе ми се струваше че ще е Деската. Но съм сигурна на 98%, че ще е един от тях двамата. Не зная как и какво, но нещо ме кара да го вярвам.
Виж целия пост
# 1 149
Аз само ще допълня относно машинациите на продукцията. В Сезон 2 отпадна нелепо Любо - беше най-подготвен от всички.
Мисля в Сезон 1, 2 или 3 имаше елиминационна битка в която не отпадна никой. Не помня кои бяха участниците. Повече никога не се е случвало това нещо.

Относно Марто, Добри и Гешев... Ами силни играчи са и социолно и на терен. Гледам, че добре се развиват извън игрите и тримата.
Относно Стан... Ами излага се с тея колажи.

И малко забавни снимки... Grinning

Виж целия пост
# 1 150
Малвинката обаче е по-мъжествена от Мартинката и Добринката взети заедно.
Виж целия пост
# 1 151
Не знам , какви хитри ходове и "мозък" на стратезите виждате в това което гледаме. И защо някой търси сложни и загадъчни планове , където няма грам мисъл и логика. Мартин и Добрин се чуедеха умуваха кой да номинират. Смятаха грошове , брояха гласове и звуци Сутрината мина Микяй и им подхвърли - дайте да номинираме слабото звено (то и на Микяйчо толкоз му акъла) И двамата умници, хоп - защо да не. После се сетиха, колко тъпо са постъпили и хукнаха да прилагат още по глупави и безмислени ходове , ей тъй да им е трудно . Продукцията в чудо се е видяла от бездарните опити за размишления и творческите напъни за стратегия, че не само не ги издава и порицава, ами подкрепя и подпомага, белким видим в този сезон и проблясък на мисловна дейност у участниците , а не само мускули , търчане и бутане на варели . Уви , още на Императорския пъзел , ПР загуби всяка надежда за разумен живот на планетата Игри на волята и реши да набеди за Император , единствения едноок сред слепи.
Другият невероятен стратег и мислител Стан , прилага някаква Хамериканска стратегия-- аз ще се покажа като най-лошия, ти ще се правиш на добър, после ще се окаже че ти си лошия , а аз..амии добрия..не всъщност ще съм злия . Уестърнът е пълен , в резултат съюзника му Микяй съвсем доволно се присъедини към опонентите , и сега Стан си вярва , че Микяй е негов таен агент . Абе сложно си е уестърн със Щирлиц .
И третия гениален стратег Гешев, чиито спатии не могат да хванат ни публиката , ни разузнавачите от БГ мама , ни Продукцията ...а най-малко , самия Гешев
Виж целия пост
# 1 152
Аз не само велики стратези и умни стратегии не виждам, сред море от тъпаци, ами и съботаж не видях. На играта за номинация, ми баш си ги биха зелените девойки и мъже. Тези които трябваше да съботират, само те отбелязаха точка. На играта с топките, Мартин ги вкара, още преди Добри да се усети, че трябваше да съботира. Толкова си могат двата съсела и на издънките си, викат съботаж. А набедения за най-умен Гешев, от много акъл, сега и той се чуди къде да ги побутне заспалите маймуни. Тази година, толкова добре подготвени физически участници и изключително слабо умствено представяне от почти всички.
Аз май само Павел харесвам, като глътка свеж въздух ми е, сред море от кухи шамандури. Очаквам да отпаде още на първата битка за изолатора.
Виж целия пост
# 1 153
Скрит текст:

Не знам , какви хитри ходове и "мозък" на стратезите виждате в това което гледаме. И защо някой търси сложни и загадъчни планове , където няма грам мисъл и логика. Мартин и Добрин се чуедеха умуваха кой да номинират. Смятаха грошове , брояха гласове и звуци Сутрината мина Микяй и им подхвърли - дайте да номинираме слабото звено (то и на Микяйчо толкоз му акъла) И двамата умници, хоп - защо да не. После се сетиха, колко тъпо са постъпили и хукнаха да прилагат още по глупави и безмислени ходове , ей тъй да им е трудно . Продукцията в чудо се е видяла от бездарните опити за размишления и творческите напъни за стратегия, че не само не ги издава и порицава, ами подкрепя и подпомага, белким видим в този сезон и проблясък на мисловна дейност у участниците , а не само мускули , търчане и бутане на варели . Уви , още на Императорския пъзел , ПР загуби всяка надежда за разумен живот на планетата Игри на волята и реши да набеди за Император , единствения едноок сред слепи.
Другият невероятен стратег и мислител Стан , прилага някаква Хамериканска стратегия-- аз ще се покажа като най-лошия, ти ще се правиш на добър, после ще се окаже че ти си лошия , а аз..амии добрия..не всъщност ще съм злия . Уестърнът е пълен , в резултат съюзника му Микяй съвсем доволно се присъедини към опонентите , и сега Стан си вярва , че Микяй е негов таен агент . Абе сложно си е уестърн със Щирлиц .
И третия гениален стратег Гешев, чиито спатии не могат да хванат ни публиката , ни разузнавачите от БГ мама , ни Продукцията ...а най-малко , самия Гешев


Топ коментар, просто. С глас се хиля. Grinning

Дяволо, този коментар трябва да влезне в Авоарите на Сезон 6! Просто е велик.
Виж целия пост
# 1 154
Щеше да ми е много интересно да се беше върнал Димитър, да си играе с Малвина, дали щяха да са коалиция с двамата съсела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия