💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 8 (04.11 - 11.11)

  • 70 423
  • 1 163
# 405
Аз очаквах Мартин да е по-добър на трасе, Добрин е доста по-бърз и стабилен(той май игра на същото трасе преди няколко седмици?) Мартин тръгна бързо със стъпалата, но после беше доста посредствен. 🤔
Виж целия пост
# 406
Попиленко да беше капитан. Толкова се опъва да е Раду. Да я бяха послушали. Можеше делви да държат с Мазния. Ех.
Виж целия пост
# 407
Попиленко да беше капитан. Толкова се опъва да е Раду. Да я бяха послушали. Можеше делви да държат с Мазния. Ех.
Е, то тогава, а тя беше капитан, битката нямаше да бъде елиминационна...
Виж целия пост
# 408
И сега чистката започва. Тези, които се натискаха да стигнат възможно най-далече с цената на всичко, хайде една по една през Изолатора и довиждане Joy Нямам търпение да видя екзекуциите на Анита, Виктория и Пелипенко.
Виж целия пост
# 409
Някой знае ли какво е било тоя изолатор? Може би краварник?
Това е било патарник. Преди много години. Местните така го наричат, също е известен като Катмера. Мястото отвън не е толкова зле,  но вътре наистина е ужасно. Водата в езерото не е толкова заблатена  и предполагам , че могат дори да се изкъпят .
Виж целия пост
# 410
Айде бе?!? Ще ви липсва...Няма да ви липсва, нали това искахте, да разкарате Раду ..Добре, че ви подплатиха с тримата нови играчи, иначе бяхте жива зян...
Сама си говоря с кокошките, шъ мъ прущавате.. Joy
Виж целия пост
# 411
В промото за следващия епизод Димо чак с кеф и доволство ни съобщава, че кръв и кожа оставяли по скелето от Гешев и Борисенко!?!?
Виж целия пост
# 412
Хахаха, Раду ги започна тия в Изолатора, все едно е старшина в казармата (или там каквото се води началника) 😅
Виж целия пост
# 413
Ако Раду или Павел останат до финал, то през колко битки ще минат? Колко хора ще отстранят, че на финала да са конкурентни с другите?
Ето, Борисенко- крака, ребра, глава, сега кожа съдира... Карък голям.
Ние ще гледаме Анки, Викита, Полита.
Миряна и тя не спря да квака. Дано е първата заминала си от Требленка.
Виж целия пост
# 414
В промото за следващия епизод Димо чак с кеф и доволство ни съобщава, че кръв и кожа оставяли по скелето от Гешев и Борисенко!?!?

И мен това ме потресе, казва го сякаш е нещо хубаво. Започвам да се чувствам неудобно, че гледам тоя садизъм...

Виж целия пост
# 415
В промото както ги бяха строили ми направи впечатление,  че почти всички от зелените са с превръзки тук и там по телата. Наистина много прекаляват тези от ПР. То не стига глад и мизерия, ами и супер тежки трасета, без обезопасяване. Качили ги на 6 метрова арка, без въжета, да падат в 50 см. вода.
Виж целия пост
# 416
Раду не издържа дълго. 🤣🤣🤣 Дойде в изолатора и ще внесе промени в дневният ред на Павката и Миряна. А, тя милата, как му се зарадва. А малко след това ще ѝ писне да му слуша напътствията.
Виж целия пост
# 417
Вие какво очаквате от един пияница като Димо. Започвал с алкохола от сутринта
Виж целия пост
# 418
Раду не издържа дълго. 🤣🤣🤣 Дойде в изолатора и ще внесе промени в дневният ред на Павката и Миряна. А, тя милата, как му се зарадва. А малко след това ще ѝ писне да му слуша напътствията.
И това е тактика: цяла седмица изтормозва "съквартирантите" и после като дойде битката, те ще искат да паднат за да не прекарат още една седмица с него JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 419
Павката и неговата нова песен - https://www.youtube.com/watch?v=hr2V6JkepfE
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия