Печено тиквенски, ноемврийско будителски СПАМ(01.11.- 30.11.24г.)

  • 4 289
  • 78
# 60
Виж целия пост
# 61
Есента е за да си готвя ей такива глупости за да се сгрея Heart Eyes
Виж целия пост
# 62
Норче, много Фкусно изглежда.
Виж целия пост
# 63
Верно покрай печката става топло. Търсен ефект през зимата. Grinning

Норче, как е новият дом? Още много работа ли имаш по подредбата и по всичко?
Виж целия пост
# 64
Не останаха много неща, пердета, възглавнички, ей такива. Иначе е добре, само дето в кофти сезон се местя
Виж целия пост
# 65
Няма нищо зеленко, не става за навън? Нищо и пролетта ще дойде. Grinning Да снимаш и да ни пуснеш снимки. Да знаем къде идваме. Joy Wink

Виж целия пост
# 66
Ми не е бетер сиво, ама не е и зелено. Искам топличко и светлина
Виж целия пост
# 67
Тук е отвратително времето!
Вали, студено, мрачно, ама много мрачно.
Аз днес едва станах, всичко ме боли.
Довечера ще прилагам джин в големи дози за облекчение на болките.

Имам отчайваща нужда от два допълнителни дни почивка.
мислех другата седмица да си взема понеделник и вторник.
да, ама не! даже ще ми възложат и още задачи. реве ми се.
Виж целия пост
# 68
Дайсче, Hug. Болнични не е ли вариант? Все пак наистина имаш нужда.
Виж целия пост
# 69
Опааа, ко пр скучняги?
Виж целия пост
# 70
Кафе на слънце, душ и отивам на коледен базар. Трябва да си разменяме подаръци на работа, ама не си теглихме имена, ми всеки трябва да занесе универсален подарък до 10 евро Rolling Eyes та ще търся коледни сладки или няква такава глупост. Имам колеги от спортист на 25 до хиперактивни баба, на която и е хоби хазарта, не знам какво друго да измисля.
Виж целия пост
# 71
отвори тему, пазарувам подаръци от там в момента
загубих повече от 1/2 ден в ровене

например:
https://share.temu.com/D4Do3cKKj2A
https://share.temu.com/DOA2a1DS7bA
https://share.temu.com/tDgjoCEgqoA
https://share.temu.com/6KlJAwH9xXA
https://share.temu.com/SIBCvlz1ZTA
https://share.temu.com/hwPX1LxRIQA
https://share.temu.com/80roMB8qlrA
https://share.temu.com/lPckN6sJsUA
https://share.temu.com/IMNufh2M43A
и т. н.
някои са добавки към подаръците
Виж целия пост
# 72
Мерси, Бубе, ама нямам време за поръчка. Взех някакви бонбоно-сладки опаковани от пекарната, хич не ми се и занимава повече от това при все тъпата организация. Колежката дето е отговорна за всичките социални дейности я мързи да гледа и винаги, всичко е провал - вечери, тиймбилдинги, квото се сетиш. Миналата година гладувахме на коледното парти преди това бяхме на боулинг. Сега escape стаи и някакъв ресторант, дето като му видях менюто (70 евро на човек куверт и само храната влиза), ще си ям вкъщи преди да отидем Heart Eyes
Виж целия пост
# 73
Аз па много обичам да пазарувам подаръци. Да ги мисля избирам и тн.
Тия дни щот нема кво да правя и пазарувам онлайн като за последно Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Едитвам се, че никой не е писал след мен, с още едно оплакване: Не ми стига цялата галимация, ами днес видях, че Мая е бъхлясала. Ш'са гръмна ви казвам.

Тая година е егати скапаната година.
Първата половина чудна, втората ша лудна.
За капак наемодателките ни решиха, че посред зима ще правят ремонт и айде да ви няма наемателите. Първо беше прекратяване на договора, после се договорихме да се върнем, наема ще е златен, но нямаме избор, инак офиса ще стане кукла, та кукла. Намерихме де да си заврем главите за периода на ремонта, но ще е адското трудно. 23г.кариера как се изнасят за един предиобед, после връщай обратно, а ние работим с документи и лични данни, смятай, нищо не можеш да хвърлиш на боклука. Пф, както и да е. Оплаквам се и то много. На колежката ми мъжа и вика като за световно, припира, изнервя, та в тая връзка оцених Джастев, и той ме ядосва и дразни, но тоя(на колежката съкафезника) бих го убила и заровила с кеф. Та такива работи при мен. Комунизма ми (който с години градя Joy) малко се срина, но ще го възстановя, Джаста да не съм. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия