Къде в София - тема 6

  • 40 657
  • 659
# 630
Palmers на Витошка и пак по същата улица има м-н Triumph. На Солунска също има бельо
Виж целия пост
# 631
Някой може ли да ми помогне откъде мога да си купя такъв тип чорапчета?

Виж целия пост
# 632
Някой може ли да ми помогне откъде мога да си купя такъв тип чорапчета?



Мога само идеи да дам къде евентуално може да има. В някой по-голям ДМ (от ДМ в Германия съм купувала точно такива) и в един магазин за бельо, чорапи, пижами на ул Цар Симеон, до градинката Света Тройца. Оттам съм купувала едни терлици за балерини и съм много доволна, може и такива да има.
Виж целия пост
# 633
Здравейте,

Откъде мога да купя качествена тава (за баница) от физически магазин в София? Преди време бях купувала от Кауфланд, но не ми хареса качеството, лесно се надраска. Благодаря!
Виж целия пост
# 634
Здравейте,

Откъде мога да купя качествена тава (за баница) от физически магазин в София? Преди време бях купувала от Кауфланд, но не ми хареса качеството, лесно се надраска. Благодаря!

Аз напоследък зарязах стоманените тави (много залепва и трудно се мият), а също и алуминиевите с тефлон (драскат се като режеш баницата). И минах на тави от аркопал. Много съм доволна. Мисля, че в Кауфланд винаги има по нещо, в Метро също има. Имам два размера кръгли за питки и баници.

https://pochehli.com/tava-luminarc-diwali-30-sm
https://kulinski.bg/tava-krgla-arkopal-3l-f302xh59sm-marinex-opaline-695917

И за готвене на разни манджи ползвам, но едни продълговати. Имам три размера, най-малката е супер за полуфабрикатните джоланчета на Лидл Simple Smile
https://ealfa.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/%D0% … 0%B1%D1%80-86007/

Риба пък пека в правоъгълна (събира до три ципури).
Общото е, че всички се мият много лесно, леки са, не се драскат лесно. Всичко при мен е от Luminarc.
Виж целия пост
# 635
Здравейте,

Откъде мога да купя качествена тава (за баница) от физически магазин в София? Преди време бях купувала от Кауфланд, но не ми хареса качеството, лесно се надраска. Благодаря!

Аз напоследък зарязах стоманените тави (много залепва и трудно се мият), а също и алуминиевите с тефлон (драскат се като режеш баницата). И минах на тави от аркопал. Много съм доволна. Мисля, че в Кауфланд винаги има по нещо, в Метро също има. Имам два размера кръгли за питки и баници.

https://pochehli.com/tava-luminarc-diwali-30-sm
https://kulinski.bg/tava-krgla-arkopal-3l-f302xh59sm-marinex-opaline-695917
Скрит текст:
И за готвене на разни манджи ползвам, но едни продълговати. Имам три размера, най-малката е супер за полуфабрикатните джоланчета на Лидл Simple Smile
https://ealfa.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/%D0% … 0%B1%D1%80-86007/

Риба пък пека в правоъгълна (събира до три ципури).
Общото е, че всички се мият много лесно, леки са, не се драскат лесно. Всичко при мен е от Luminarc.
Тази ми е най-неподходящата тава за печива. Винаги отдолу остава недопечено. Ползвам я много рядко за манджести неща. Иначе е удобна за поддръжка.

Баница най-добре ми се получава в емайлирани тави. Български. Понякога слагам хартия, понякога не, но лесно се почиства. Има в Кауфланд и на Екзарха в частта до ЖП в магазинчета, в които има различни размери и форми.
Виж целия пост
# 636
И аз от Кауфланд купувах различни размери огнеупорни стъкла тави с капаци, влизат като матрьошки. Но дори и най-голямата няма да е достатъчна за баницата ми. Баница правя в тавата към фурната идеална е, почти не залепва, трябва и с хартия да опитам, но ми струва, че ще трябва баницата да спасявам от хартията.
Виж целия пост
# 637
И майка ми твърди, че в аркопал не й се изпича равномерно. Аз в керамична пека.

Знаете ли къде има кабинет д-р Мария Папазова?
Виж целия пост
# 638
Баницата правя в стъклен правоъгълен съд на Пирекс, най-големият размер, който имаше в магазина. И на всичко слагам хартия за печене отдолу. Идеално се получава и всичко после се мие много бързо и без търкане.
Виж целия пост
# 639
На хром Силистра българските са хубави тави.
Виж целия пост
# 640
Здравейте. Преди години в София в Халите имаше магазин Elitis - козметичен, с парфюми, един дълъг беше мисля на втория етаж. Но промениха това място и се чудя съществува ли някъде този магазин, дава ми го във Варна, но никой не вдига.
Виж целия пост
# 641
В коя книжарница мога да намеря https://literaturatadnes.com/archives/1905
Виж целия пост
# 642
https://www.orangecenter.bg/author/e-e-kamings.html
https://janet45.com/p/5827-%D1%81%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B5%D1%82% … D0%BD%D0%B8%D0%B5
Виж целия пост
# 643

Има я и в Сиерла. Може да се свържете с тях и да ви кажат в коя книжарница я има налична, ако не искате да поръчате оналйн.

https://www.ciela.com/sartseto-ti-nosya-v-sartseto-si-go-nosya.html
Виж целия пост
# 644
не мога да поръчам онлайн . ще потърся.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия