Къде в Пловдив??? - 107

  • 28 771
  • 740
# 375
И от мен едно "за" каймата и изобщо месото в магазин Иво. Транжорната е в магазина и се вижда през прозореца как работят в нея. На спирката срещу Пещерска гроздова.
Може ли да споделите дали това е този супермаркет Иво, за който става въпрос?
https://g.co/kgs/cfyZhL4
И аз съм в търсене на качествено месо. Последно си мелихме в Метро, телешко и ни хареса
Виж целия пост
# 376
Да, това е!
Виж целия пост
# 377
Сетих се, това е до блока с млекомата. Отдавна не съм ходила в района. Благодаря!
Виж целия пост
# 378
Моля ако някой е виждал във физически магазин въздушен хокей да сподели, имам спешна поръчка към дядо Коледа....в Комсед и Хиполенд няма
Виж целия пост
# 379
Дали няма да има налични в шоурума да еМаг в МОЛ Пловдив? Гадая. Така казва Гугъл. Освен до опиташ там.
Виж целия пост
# 380
Имам смътен спомен, че мярнах нещо подобно зад витрината на левчето с/у Пица лаб на "Д-р Вълкович". Не съм сигурна обаче, може и билярд да е било.
Виж целия пост
# 381
Момичета, къде мога да намеря утре порцеланови чинии и купички с коледни рисунки? Има в Джъмбо, но там ще е ужасно, не ми се ходи в тази тълпа.
Виж целия пост
# 382
Днес бях в магазина за посуда в РУМ Молдавия. Мисля, че видях с коледни мотиви там. Беше съвсем спокойно.
Виж целия пост
# 383
Момичета, къде мога да намеря утре порцеланови чинии и купички с коледни рисунки? Има в Джъмбо, но там ще е ужасно, не ми се ходи в тази тълпа.

В Айко, в Бриколаж - сега са намалени даже с по 30,40%
Виж целия пост
# 384
Момичета, къде мога да намеря утре порцеланови чинии и купички с коледни рисунки? Има в Джъмбо, но там ще е ужасно, не ми се ходи в тази тълпа.
В Билата до Бетонния мост имаше с коледни мотиви.  В Уайкики в мол Марково тепе също.
Виж целия пост
# 385
Момичета, къде мога да намеря утре порцеланови чинии и купички с коледни рисунки? Има в Джъмбо, но там ще е ужасно, не ми се ходи в тази тълпа.
В Джъмбо, ако отидеш преди 10 е доста поносимо.
Виж и в Пепко, там също гледах миналата седмица.
Виж целия пост
# 386
Такива чинийки може да има в големия Евроленд на Главната.
Виж целия пост
# 387
Благодаря, момичета, ще видя утре. Ние от 11 имаме концерт пред общината и Евроленда ми е най-удобен, но ако там няма ще трябва тепърва да търся, а ми се иска още сутринта да ги отметна от задачите. Уж нищо няма да правя в последния момент и все остава по нещичко.
Виж целия пост
# 388
Виж и в Пепко в пощата.
Иначе на "Отец Паисий", в магазина за посуда, има, но са цифра отвсякъде.
Виж целия пост
# 389
А, не ми се дават много пари, бюджетни търся.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия