
Още един любим мъж, знаех наизуст почти всичко от него, вече нищо не знам.



- пак Топлофикация ни врътна кранчето - ни парно, ни топла вода. За сега е до утре, но се не знае дали няма да има продължение, като предишния път преди 10-15 дни.
- 
, но това не ми попречи да ,,издегустирам"
5-6 бр., но се засрамих
и последната остана недоизядена
.
. Дано утре пуснат парното, че не си е работа така . Има надежда - преди малко като се разхождахме с Кучо ги чухме работниците, че копат и бръмчат машини, но дали цяла нощ ще работят, не се знае. Не им лесно и на тях да работят в почивния им ден и на студено, ама лятото две седмици пак бяхме със спряна топла вода и правиха профилактика, и пак на това място тракаха и копаха... Пет квартала са засегнати от тази авария, за сега в сайта на Топлофикация не са променили съобщението, че до утре аварията ще бъде отстранена, дано.
ще кажете:) . Ама лесно се свиква с удобното...
. Препоръчани теми