Зима наближавЪ, Кукундрела с баницъ съ гощавЪ!

  • 12 215
  • 737
# 450
Good morning!



Последен ден на тази година.
А кат за последно да кажа, ако знаете как мъ мързи.  🤣🤣

Аз няма да спирам нищо.
Виж целия пост
# 451
Дубру утру!
Започваме с кафето, другото посли. Имъм впридвид яденето!



Не забравяйте днес докато шетате да си пеете!

Виж целия пост
# 452
Ахахахааа Алфи. Почвам да пея и пращам милуту за джин. 🤣


Ти се вихриш вече в кухнята гледам.
Виж целия пост
# 453
Виж целия пост
# 454
Ощи си пия кафето, Нерко.



Ти на пазар ли ходи пак?



Соулчито прай курабийки вместо кифтета - то все с " К" било



Пиленцето неска може и да ошета



Карзчето нещо е забраяла ут списъка



Опааа, какво стана, Добринке?



Сънши, шъ лягаш ли или сига ставъш?



Видях ви всички, няма да ви мисля. ЦелуФки!

Виж целия пост
# 455
Целуфки и ут мене. Утивъм да шетъм, ама първу кофиту.....после швъ нагледам.

Виж целия пост
# 456
Момичета, моля да бъдем отговорни.
Нека се погрижим за птиците. 😁🤣🤣


(Забравих да купя кори за баница.  Мързи ме да отида до бг магазина. Уф,голяма съм блейка. Шъ карам с тукашни.)
Виж целия пост
# 457
Целуфки и ут мене. Утивъм да шетъм, ама първу кофиту.....после швъ нагледам.



След две кафета изглеждам точно така.
Чудя се дали да не прилегна.
Новата година ще дойде и без да съм счупила масата с яденета
Виж целия пост
# 458
Кукис, намерих още един побратим! Същиот кът назе !
Виж целия пост
# 459
Приятелите са голяма работа, Карзче!



Аз напредвам - баницата си почива преди печене, сърмите в другата фурна се готвят, пилето сварено, пържолите мариновани, салати, торта и баклава направени.
Виж целия пост
# 460
И аз готвя.


Добри,ми почини малко.


Соулчиту и Алфи шъ си показват баниците.


Карззче,  много си бърза.


Сънши, дан съ задавиш?


Пиле,  апни ама врътни една баница после.
Виж целия пост
# 461
Весело посрещане на всички и само положителни емоции догодина!!! Целувки от мен!

Виж целия пост
# 462
Весело посрещане на Новата година и от мен! Само хубави неща да ви спохождат!

Наздраве!
Виж целия пост
# 463
За много години!!!



....и кафе не сме пили от миналата година!

Виж целия пост
# 464

Честита Нова Година момичета! Пожелавам ви много здраве,и щастливи мигове 🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия