Сватба - Булките на 2024-2025 |Тема 13|

  • 36 412
  • 745
# 315
Алкохолът от бара ли ще е? Или ще внасяте? Това има голямо значение.

Ние платихме сметката накрая заедно - храна и напитки. Не помня кое точно колко беше, но ние внесохме почти целия алкохол, само бира и вино бяха от бара. Не сме били в Мидалидаре.
Виж целия пост
# 316
Може да се внесе само твърд алкохол, вино , безалкохолни и вода - не. По колко горе- долу безалкохолни и вода на човек трябва за лятна сватба?
Виж целия пост
# 317
Ние също внесохме само твърд алкохол.

За съжаление не знам колко води и напитки са поръчани.

За твърд алкохол внесохме 24 бутилки от 700 мл с домашна ракия, 6 бутилки уиски и 2 водка за 63 възрастни.
Виж целия пост
# 318
Може да се внесе само твърд алкохол, вино , безалкохолни и вода - не. По колко горе- долу безалкохолни и вода на човек трябва за лятна сватба?
Предвидете повечко вода и без алкохолни за летните сватби.В куверта има по едно безалкохолно и една вода.Предвидете поне по още три половинки вода и две безалкохолни.И двете ми сватби бяха през август.
Виж целия пост
# 319
В нашия куверт не влизаше никакво пиене.
Водата беше на кани, което допринесе за външния вид на масите. Не харесвам пластмасови бутилки. Иначе да, на летните сватби се пие повече вода и безалкохолно.
Виж целия пост
# 320
+1 за горните мнения. Водата се лее с литри. Особено пък ако стане голям купон.
И в допълнение към коментара на Хечи - и 10к да дадете за украса, като ви сложат от ресторанта колите и фантите на масата и става сватба от 90те години на миналия век. Коментирайте с ресторанта да сервират безалкохолните след настаняването на гостите.
Виж целия пост
# 321
Дами, достатъчен ли е според вас половин час за настаняване на гостите (около 120 човека)?
Виж целия пост
# 322
Какво имате предвид под настаняване? Къде, кога? В ресторанта ли?
Виж целия пост
# 323
Какво имате предвид под настаняване? Къде, кога? В ресторанта ли?
Да, в ресторанта. Мисълта ми е дали например от 17:30 да почне настянаването и после в 18:00 да е изнесениа ще е достатъчно.
Виж целия пост
# 324
А каква е идеята? Аз малко не разбрах?
Настанявате гостите и тогава започва изнесен ритуал? И след това поздравления? Самите поздравления и снимки с гости ще отнемат повече от час.
Виж целия пост
# 325
А каква е идеята? Аз малко не разбрах?
Настанявате гостите и тогава започва изнесен ритуал? И след това поздравления? Самите поздравления и снимки с гости ще отнемат повече от час.
Гостите се настаняват по местата и после е изнесения ритуал. Всичко останало ще се случва след ритуала. Говоря само за настаняване на гостите по местата и след това изнесен ритуал.
Виж целия пост
# 326
Здравейте! Някой дали може да ми препоръча къде във Варна могат да ми намалят размера на халка? Гравиране, предполагам, всеки златар предлага като услуга, но корекцията на размера май е по-особено.
Виж целия пост
# 327
Колко бюджет отделихте за украса?
Виж целия пост
# 328
1000 лв за свежи цветя. Включваха - булчински букет, украса за колата,  аранжировка за младоженската маса, както и ниски кръгли украси за масите на гостите - 7 бр, фотокът бяхме уговорили цилиндри, върху които имахме пак кръгли аранжировки. Абсолютно всичко беше с живи цветя, които живяха доста, към украсата нямах забележка.
Виж целия пост
# 329
Мятахте ли късметчета след църквата? Знам, че се мятат, но никога не съм виждала и ми е странно тези вързопчета с монети и жито няма ли да ни удрят по главите и да боли? После някой събира ли ги или си остават пред църквата? Колко се подготвят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия