ДЕСЕТИ КЛАС тече лежерно, а майки сипват виното вечерно

  • 30 505
  • 741
# 675
Честито, жив и здрав да е, приятно изкарване на празника.
Виж целия пост
# 676
Честит празник! Да е здрав, щастлив и с лекота да сбъдва мечтите си!
Виж целия пост
# 677
Честит рожден ден на набора , Карз!
Не мога да се включа в темата с нищо интересно. Поздрави на всички!
* Също станахме на 17 онзи ден Wink
Празненствата продължават и днес,  ще ходят на дискотека- приятели, колеги, съученици. Сдобихме се и с малък татус..с две думи изтървахме коня в реката... За мое учудване, училището върви прилично. А като слушам и какъв е климата на тая възраст, отказвам да се притеснявам излишно  Simple Smile.  Само да сме здрави ,че се поизмъчихме и ние с гадна кашлица отново Rolling Eyes
Виж целия пост
# 678
Пюр, да е жива и здрава и твоята девойка!
Виж целия пост
# 679
Да са честити и двамата ни рожденика... Желая им здраве и сбъднати мечти!
Виж целия пост
# 680
Честита да е малката Пюрче, да жъни успехи и купоните да не спират.
Виж целия пост
# 681
Пюр, да е жива и здрава девойката! Много успехи ѝ желая!
Виж целия пост
# 682
Честити да са рождениците! Здраве, щастие и сбъднати мечти им желая!
Виж целия пост
# 683
Честит рожден ден и на девойката! Здрава, щастлива и купона да не спира!
Виж целия пост
# 684
Пюрче, честита да е наборката! Здрава, щастлива и целеустремена на бъде!🍀

Онзи ден господина по химия се ядосал нещо и наблъскал двойки на целия клас!😡 Думи нямам!
Виж целия пост
# 685
Живи и здрави да са рождениците! Много късмет, щастие, успехи и любов да имат!
Виж целия пост
# 686
И моята от днес е с 2ка по химия, и целият клас били с 2ки и 3ки.
Виж целия пост
# 687
Честити да са рождениците! Здрави и разкошни! 🥳
При набора госпожата по химия основно пише двойки на всички класове. Най високата оценка е 4. Набора е с 4 за срока. 6 пише на Господ, 5 на себе си...Оставала е цял седми клас на поправителен. Било е голям скандал . Сега двойки за срок не пише. Та изобщо, не се впечатлявам. От другата година отпада предмета така, че...🤷 😂
Виж целия пост
# 688
Карз, Пюр, честити ви рожденици. Да са здрави, щастливи, да намерят най-правилния път за себе си.
При нас скука. С нетърпение чакаме ваканцията.
Току що видях, че са излезли резултатите от олимпиадата по география. Класирала се е и тази гидина за национален кръг. Много ще се зарадва.
Виж целия пост
# 689
И моята днес е с 2-ка по история, не защото не знае и даже не е изпитвана, госпожата не е била в настроение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия