Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е честотата на бременността сред участниците във форума?
Каква е работоспособността на участниците по време на бременност?
Имали ли са участничките някакви усложнения по време на бременността си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е честотата на бременността сред участниците във форума?
-
Каква е работоспособността на участниците по време на бременност?
-
Имали ли са участничките някакви усложнения по време на бременността си?
-
Каква е средната възраст на участниците по време на забременяване?
-
Какви съвети са давали участниците относно установяване на бременност с близнаци?
Отидох пак в 7-ма и тогава вече се виждаше пулс и се успокоих.
отиди при друг
боледувах доста,но го отдавам на стреса от трагичните събития.на работа ме щадят-психолог съм.от грипната вълна се спасих с отпуска.уча магистратура и ходя на работа,но се справям.бебчо е добре,таткото ме подкрепя,така че съм доволна

Работих до края на 7-я мес. и се чувствах страхотно.
Иначе като цяло бременността ми беше лека, както и раждането