добър фризьор

  • 244 373
  • 737
# 180
Искам да попитам някой чувал ли е за фризьорка Стели доколкото разбрах салона се намира на бул. Македония. Ако можете да ми дадете и точния адрес и телефон за връзка.  Praynig Ще се радвам и ако споделите мнението си за нея  Peace
Виж целия пост
# 181
paris_l ,извинявай ,а какви са цените във Фетиш?

И аз се интересувам от цените там, ако някой знае нека каже.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 182
Препоръчайте ми,моля, фризьор, който се справя с къдрави коси!
Виж целия пост
# 183
skapa mariq tomova e e da6terq na samata veni i e mn dobra vav vsi4ko 4eta tuk za tino i mino 4o4o go6o i dr Joy a gi 4uvam za parvi pat a za saloni veni znam ot dete za boga
И в кое студио точно работи Мария Томова?
Виж целия пост
# 184
Аз също се интересувам от това къде е салонът на Мария Томова и при какви цени работи? Някъде в по-стари постове срещнах цена 25 лв за подстригване и изсушаване... Thinking

Някой има ли впечатления от услугите на фризьор Тони от едноименния салон (Тони Мерджанов) на бул. Македония? Моля Ви, ако има негови клиенти, да споделите мнението си  Praynig
Виж целия пост
# 185
Моля ви, кажете някой добър фризьор да прави интересни къси прически, ама не така, че на другия ден да не можеш да си я направиш сама. Просто не мога да попадна на човек, който така да ме подстриже, че поне две седмици да ходя така, както той ме е докарал. Затова сега си я оставям малко, защото хем искам да се подстрижа, хем не знам вече къде да отида.
Виж целия пост
# 186
Здравей прочетох че си търсиш добър фризьор аз мисля че имам такъв, но лошото е че се намира в кв.Свобода за някои хора това е на края на света. Казва се Силвия и гарантирам че след като тя постриже някой всеки косъм си стои на мястото. Аз лично изкарвам с нейна прическа минимум 1 седмица. Ако ти представлява интерес ще ти дам телефон
Виж целия пост
# 187
момичета някой знае ли цената на подстрижка при валентин цветков фризьора на гала ?
Виж целия пост
# 188
момичета някой знае ли цената на подстрижка при валентин цветков фризьора на гала ?

Цената е 35 лева подстригване със сешоар. Аз от 2 години ходя при него и съм доволна. Мога да дам и координати  Simple Smile
Обаче искам да отида да видя във Фетиш, защото разликата в цената не е голяма, а и за там има много добри мнения
Виж целия пост
# 189
Как са цените във Фетиш?
Виж целия пост
# 190
Как са цените във Фетиш?

Преди няколко месеца 3 или 4 сешоар и подстригване беше 40 лева, така че аз предполагам че дори и да са вдигнали цените е максимум 50лв.
Виж целия пост
# 191
Много съм доволна от Гого от Арлет .
Виж целия пост
# 192
Здравейте, видях доста добри отзиви за Марин и Мишо. Трябва ми добър фризьор за официална прическа.

Моля ви ако имате точния адрес на салона им и някакав телефона на салона за връзка да си споделите.

Благодаря предварително!

Илка
Виж целия пост
# 193
Мами, моля ви, помагайте. Не знам каква къса прическа да си напавя. В момента съм с къса коса, но не се харесвам как съм подстригана и искам нещо свежо. косата ми е тънка и не знам какъв модел да избера. Но най-лошото е, че не знам и кой може да ми я направи, т.е. да прави хубави къси прически. Моля ви, дайте ми съвет. Парите не ме интересуват. Искам най-сетне да отида и да ме направят така, че и през следващите дни да изглеждам добре. Чакам с нетърпение.
Виж целия пост
# 194
Здравейте,
знаете ли колко струва подстригване при Тони Мерджанов?

Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия