добър фризьор

  • 244 373
  • 737
# 210
По скоро Vogue Vision са на Митко Дамов, а и от друг негов салон, който посещавах
знам, че една от марките, които внася е точно въпросната La BIOSTHETIQUE.
Може и да греша, защото не съм ходила в този салон в Антим Тауър,
но сигурно е от неговата верига.
Виж целия пост
# 211
А-ха! И" аз първо за Дамов помислих, но нещо ми се стори, че не им беше точно така името. Както и да е. Разбрахме се!
Виж целия пост
# 212
Студио Асенови не е най-добрата идея!
Ходех там 3 години,НИКОГА Йордан не ми взимаше по цените от ценоразписа! Сешоарът ми излизаше минимум 50лв ...боядисване,подстригване и сешоар ...поне 150лв! Поръчах си удължена коса от този индивид Данчо,косата беше 480лв като я платих за 100% истинска..в последствие започна да се оплита,отидох да направя рекламация,той сложи на косата някакви маски и ампулки за което ми взе още 50лв... в последствие разбрах че този данчо при който съм ходела..не знам колко пъти е решил да ме измами ...косата се оказа 80% истинска и 20% естетика...  
Отидох аз в салона да си искам парите...но уви ,даде ми само 200лв...след 2 месеца още ме разиграва за останалите пари които ми дължи...

ИЗМАМНИК!
Виж целия пост
# 213
Рени, не е необходимо да пишеш с толкова големи букви. И стандартният шрифт е достатъчен, колкото и да си афектирана. Не познавам въпростния салон, но съдя по себе си, че ако не съм доволна не посещавам едно място два пъти, камо ли в продължение на 3 години.

Надявам се да намериш твоя фризьор /и редактирай размера на буквите, докато е възможно/.
Виж целия пост
# 214
Докато търсех някаква информация в интернет вижте каква реклама намерих на Фризьорски салон за жени  Laughing Joy http://2.bp.blogspot.com/_TXWkWqh3-5g/R9M3wxMBOMI/AAAAAAAAAGE/t8 … 00-h/00029270.jpg Не се сдържах Crazy
Виж целия пост
# 215
много идейно!
Виж целия пост
# 216
Момичета, искам да споделя, че вече някъде от около година и на мен ми се налага да се замислям за какво си давам парите и какво получавам в замяна...мисля си, че кризата има и положителна страна- би трябвало хората да се стараят повече в засилената конкуренция и все се надявам да намеря фризьор, който мисли по същия начин... Rolling Eyes Но е много трудно! Ходя във Визаж в Сити центъра при едно момиче, което взима 50лв за подстригване и сешоар, което ми се вижда много предвид факта, че процедурата не й отнема повече от 40мин. максимум...доволна съм от резултата, но не и от отношението /много грубо работи, скубе, дърпа...ужас/ и от парите...Търся си взе още някъде в този район фризьор, който да прави същото, но за по-малко пари и с повече внимание.... Tired

Иначе тук искам и да споделя, че си намерих маникюристка, която работи перфектно, взима 20лв за маникюр, който издържа 2 седмици и е уникален! Само професионалисти като нея могат да преживеят тези "тежки времена", както се казва Wink
Виж целия пост
# 217
Аз преди ходех при Орлин от салоните на Капанов на Скобелев, но напоследък ми идва скъпко и намерих една мацка в района ми. Доволна съм в предвид, че както ме подстриже така стои, докато при Орлин излизам красавица, но после не мога да се поддържам със сушоара по същия начин.

xxvxxi защо любезно не помолиш момичето да внимава повече, дали ще има резултат в отношението  Thinking
Виж целия пост
# 218

xxvxxi защо любезно не помолиш момичето да внимава повече, дали ще има резултат в отношението  Thinking

Ще опитам следващия път, когато я посетя, ако до тогава не намеря друго място, където да експериментирам...имам около 2 седмици най-много, преди бритонът да ми закрие очите Laughing
Виж целия пост
# 219
Аз преди ходех при Орлин от салоните на Капанов на Скобелев, но напоследък ми идва скъпко и намерих една мацка в района ми. Доволна съм в предвид, че както ме подстриже така стои, докато при Орлин излизам красавица, но после не мога да се поддържам със сушоара по същия начин.

xxvxxi защо любезно не помолиш момичето да внимава повече, дали ще има резултат в отношението  Thinking
И аз съм го чувала този Орлин, че бил много добър. Тогава би ли казала фризьорката, която си открила и при която ходиш къде се намира и как се казва Simple Smile?
Виж целия пост
# 220
 Мога да ви препоръчам нашата семейна  Grinning фризьорка. Казва се Емилия. Работи в Редута на ул. "Попова шапка" 44. От скро е там и няма реклама- до р-нт "Тортуга", в дясно има три врати- в средата е салона. Малко луда ( в добрия смисъл на думата), но съвестна и работи  добре.
Виж целия пост
# 221
Момичета, искам да споделя, че вече някъде от около година и на мен ми се налага да се замислям за какво си давам парите и какво получавам в замяна...мисля си, че кризата има и положителна страна- би трябвало хората да се стараят повече в засилената конкуренция и все се надявам да намеря фризьор, който мисли по същия начин... Rolling Eyes Но е много трудно! Ходя във Визаж в Сити центъра при едно момиче, което взима 50лв за подстригване и сешоар, което ми се вижда много предвид факта, че процедурата не й отнема повече от 40мин. максимум...доволна съм от резултата, но не и от отношението /много грубо работи, скубе, дърпа...ужас/ и от парите...Търся си взе още някъде в този район фризьор, който да прави същото, но за по-малко пари и с повече внимание.... Tired

Иначе тук искам и да споделя, че си намерих маникюристка, която работи перфектно, взима 20лв за маникюр, който издържа 2 седмици и е уникален! Само професионалисти като нея могат да преживеят тези "тежки времена", както се казва Wink




Щом търсиш около ситито, мога да ти препоръчам няколко салона в Лозенец - по бул. Джеймс Баучер, по посока Богатица.
Първият салон е Вени, където за измиване, подстригване и сешоар вземат 36 лв (според обявения ценоразпис). салонът се намира на № 83-85. Пак в  същата сграда (това е бизнес-център) има и друг фризьорски салон. Фризьорката е много добра, работи с Шварцкопф. За подстригване, измиване и сешоар взема 30 лв. Преди е работила в Кемпински, но вече е започнала частна практика. казва се Ирена Ванчева, на който му говори нещо името. Третият салон е отново по Баучър по посока Богатица (от лявата страна) и е на Капанов (или поне някой го е взел на франчайзинг). Там пише, че постригване, измиване и сешоар струвало 20 лв., но нещо не ми се вярва да няма допълнително оскъпяване. Дано няма. видях, че работят с продукти на Юджийн перм. Дано съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 222
Аз преди ходех при Орлин от салоните на Капанов на Скобелев, но напоследък ми идва скъпко и намерих една мацка в района ми. Доволна съм в предвид, че както ме подстриже така стои, докато при Орлин излизам красавица, но после не мога да се поддържам със сушоара по същия начин.

xxvxxi защо любезно не помолиш момичето да внимава повече, дали ще има резултат в отношението  Thinking
И аз съм го чувала този Орлин, че бил много добър. Тогава би ли казала фризьорката, която си открила и при която ходиш къде се намира и как се казва Simple Smile?

ами тя е кварталната ми фризьорка, ама аз съм доволна - подстригването е 10 лв. Обикновено графика й е доста пълен. Не си правя сушоар. Не съм искала и някакви фешън прически, общо взето съм на черта със степени. Но при Орлин се подстригвам по подобен начин, пък после не стои, дори да се мъча.
Мацката се казва Боби, работи в Гео Милев, на ул Светоструй, не помня кой номер. Ако се интересуваш ще потърся телефон.
Виж целия пост
# 223
Аз преди ходех при Орлин от салоните на Капанов на Скобелев, но напоследък ми идва скъпко и намерих една мацка в района ми. Доволна съм в предвид, че както ме подстриже така стои, докато при Орлин излизам красавица, но после не мога да се поддържам със сушоара по същия начин.

xxvxxi защо любезно не помолиш момичето да внимава повече, дали ще има резултат в отношението  Thinking
И аз съм го чувала този Орлин, че бил много добър. Тогава би ли казала фризьорката, която си открила и при която ходиш къде се намира и как се казва Simple Smile?

ами тя е кварталната ми фризьорка, ама аз съм доволна - подстригването е 10 лв. Обикновено графика й е доста пълен. Не си правя сушоар. Не съм искала и някакви фешън прически, общо взето съм на черта със степени. Но при Орлин се подстригвам по подобен начин, пък после не стои, дори да се мъча.
Мацката се казва Боби, работи в Гео Милев, на ул Светоструй, не помня кой номер. Ако се интересуваш ще потърся телефон.
Ами благодаря ти , но за съжаление Гео Милев ми е малко далечко  bouquet
Виж целия пост
# 224
Ето и от мен една прекрасна и талантлива фризьорка Ива Тодорова www.ivatodorova.com Цените и ги има в сайта. Има някакви отстъпки за един ден от седмицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия