Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 68

  • 48 113
  • 728
# 705
Здравейте мацки.Албенка благодаря ти ❤️Фрага е хубав харесва ми.
Тази нова персона ми е струва,че ще се окаже биологичната майка на Абидин.Ха да видим 🤔🙄 Сейфер са страхотни заедно пу пу 🧿🔝❤️ Сейран е много сладичка 💋
Виж целия пост
# 706
Лелка на Абидин предполагам, но богаташка ми се вижда.
Виж целия пост
# 707
Чакаме Бирсен да се изкаже през нощта каква ще я дири новата😁

Може да му е баба, рода ще е със сигурност.

Вижте



Гюлгюн си е на мястото, Бетюл я няма.
А Ферит казва на журналистите "Моята жена, моята спътница". Минало е някакво време по време на серията, но колко. Аз си чакам Бамби в края на епизода Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 708
Албена, благодаря за фрага. 🌹Почнаха пак с нови персонажи, направо тръпки ме побиват какво ще измъдрят нашите сценаристи. 😃 СейФер много готини, все така заедно и хванати за ръце да са.🥰
Виж целия пост
# 709
Думите на Ферит в края. ❤️‍🔥❤️
Толкова ми харесват сцените, в които Сейфер рисуват. От двата фрага оставам и аз с впечатлението, че ще се движим динамично във времето.
Виж целия пост
# 710
Карлос е заменен с нов персонаж
Виж целия пост
# 711
Фрага е супер, а СейФер уникални! ❤🔥❤🔥❤🔥

🧿♾🤍🪬🧄
Виж целия пост
# 712
Думата "съпруга" дори е влязла в тренда в Турция.



Берил, Ерсин и Ознур от тази вечер

Виж целия пост
# 713
Чудни🤍
Виж целия пост
# 714
Публиката на първи сезон започва да се завръща



Пелин Сабанджъ преди и клипове качваше като гледаше сериите.

Дано вдигнат рейтингите най-после, заслужават го.
Виж целия пост
# 715
https://www.instagram.com/reel/DC412McoZTR/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 716
Публиката на първи сезон започва да се завръща



Пелин Сабанджъ преди и клипове качваше като гледаше сериите.

Дано вдигнат рейтингите най-после, заслужават го.

Дано наистина се вдигнат, за да може хейтърите дето пожелават да приключи да ги е яд, защото чета как искат да свърши сериала, защото Сейран не си била платила за грешките, старото вълнение не го имало, никой не бил давал справедливост на Ферит, че бил клоун защото простил всичко на Сейран и т.н, мен започват да ме дразнят тези хейтъри, които винаги са недоволни от всичко винаги намират нещо за което да нахейтят.
Виж целия пост
# 717
Албена, благодаря ти:hibiscus:
Тази жена се вози в джип като на Ферит
Може да е бизнес съдружник на двамата ни любимци, а може да е конкурент
Виж целия пост
# 718
Както писа Ураз

https://x.com/urazbulbeni/status/1861879831572406709?s=46
Виж целия пост
# 719
На Афра косата се е оправила, благодарение на тези перуки



Ето снимки от Инстаграм на популярни турци, които се завръщат към сериала

https://x.com/Cileatmc/status/1861881176387944543?t=2tN_EePlDpQp0nBPxWkw7g&s=19

Освен това "Опасни улици" са си свалили фраговете, вероятно няма да има серия в петък. Две седмици са достатъчни да си върнем част от публиката.

Част от каста са в заведението, където пее Емре

https://x.com/fan_MRD_AS/status/1861881592106414285?t=Nv3j96vMAFxWppPrZeaWfg&s=19
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия