BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 453
  • 2 119
# 1 035
Евала на Марио, единствената свежарка там.

Гого си мисли, че може да изглежда много интелигентно, докато се кара с Ланеца, обаче никак не му се получи.
Виж целия пост
# 1 036
Ивонне днес се закача със съквартирантите с потенциал (без Марио): Ванеса и Георгитата. Хората, които оцеляха елиминации и може би са харесвани повече от другите или са по-изпъкващи от гледната точка на Ивонне.

Не го казвам с лошо. Даже добър тайминг, знае си нещата мамасита.
Виж целия пост
# 1 037
Гого е като китайска капка. Може да изкара без проблем такива като Ланеца, иначе наистина е дървен философ и не може да говори по същество.
Виж целия пост
# 1 038
Ивонето пък айде, от къв зор ще им крещи и обижда, тя щяла да им казва какво що... Да се спрели вече с лицемерието... и го казва точно тя... Най лицемерния човек в къщата.
А тоз Гошу отвратителен...мазник, злобен, лицемер. В случай браво на Гого.
Виж целия пост
# 1 039
Ланеца е изключително неприятен. Вече фаворит ми е Гого. Интелигентно, младо момче. Казва нещата в прав текст, без да използва обиди постави златния на мястото му
Виж целия пост
# 1 040
Абе Виктор жив ли е, в този епизод въобще не се е мернал досега. Да проверят под завивките какво става с халата и снимката.
Виж целия пост
# 1 041
Ивоннето се преструва, търпя и накрая откачи.
Виж целия пост
# 1 042
От Веселка няма място за другите в джакузито 🤣
Виж целия пост
# 1 043
Много тъпо парче е Гого.
Защо? Ако имате предвид Георги- да.
Виж целия пост
# 1 044
Абе Виктор жив ли е, в този епизод въобще не се е мернал досега. Да проверят под завивките какво става с халата и снимката.
Недей, че това, което си представих, хич и не исках да си го представям. 😂
Виж целия пост
# 1 045
Аз съм доволна, че поне в този епизод не гледаме как Виктор циври и оплаква Теодора.
Виж целия пост
# 1 046
Много тъпо парче е Гого.
Защо? Ако имате предвид Георги- да.

Написах не случайно Гого.
А защо? Защото е тъпо парче, мое мнение.
Виж целия пост
# 1 047
Много тъпо парче е Гого.
Кое му е тъпото на Гого? Че с малко думи и без обиди сложи на място ланеца и му каза истината в очите ?
Виж целия пост
# 1 048
Ммм, доволно цирк тази вечер. Странно ми е, че и Ванеса, и Веселка подвиха опашки. Ванеса направо се сви на леглото, също както когато прецакаха с Ланеца географията. То това е далеч по-естествена реакция от снощната.
Виж целия пост
# 1 049
Гого към Ланеца: Говориш с отворена уста. Hands Clap
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия