BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 436
  • 2 119
# 1 365
Аз със закъснение гледам и коментирам с изоставане. Та на богаташите им дадоха да "мезят" със сладоледче от Лидл. 😂😂😂 Което се води дискаунтер. Да беше поне някакъв занаятчийски сладолед. 😉
Виж целия пост
# 1 366
Ивонне: отивам в тоалетната, че цялата се подмокрих.
Ланеца: Боли ме главата, мами, ще пия един Беналгин.

Е, това е то игнор на простотита й. Егати отвратителното поведение!
Виж целия пост
# 1 367
Ивонето не си изми ръцете след като излезе от тоалетната. Anguished
Виж целия пост
# 1 368
Ивонне: отивам в тоалетната, че цялата се подмокрих.
Ланеца: Боли ме главата, мами, ще пия един Беналгин.

Е, това е то игнор на простотита й. Егати отвратителното поведение!
Единия го боли ,другия го сърби,тъй ще е ...
Виж целия пост
# 1 369
Гого и Ивоне имат еднакви гласове.
Виж целия пост
# 1 370
Гого не е ли чул, че Марио всеки път има много висок резултат на елиминациите?
Виж целия пост
# 1 371
А куче и котка водят ли се движимо имущество?
Виж целия пост
# 1 372
В България няма много жени като теб, Ивонне.

Даже и на нея й стана смешно.
Виж целия пост
# 1 373
Гого не е ли чул, че Марио всеки път има много висок резултат на елиминациите?
Не са им го казвали, мисля. Само на първите елиминации им съобщиха резултатите, тогава събра около 50%.
Виж целия пост
# 1 374
Гого 5 часа мие тези прибори .
Виж целия пост
# 1 375
Браво на Гого! Чудесен анализ направи на Ланеца и Марио.
Виж целия пост
# 1 376
Ивонски проучва нагласите за победа 😀 Марио не му беше в сметките, "къде къде сме по-артистични и повече сме дали" На нас говори чуекът, чувате ли драги зрители 😏
Виж целия пост
# 1 377
Е, от ехидната усмивка на циганина и самодоволната и насмешлива на Иво ката  - по голямо доказателство надали има.
Виж целия пост
# 1 378
Гого не е ли чул, че Марио всеки път има много висок резултат на елиминациите?

А Мамасита си въобразява, че ние харесваме артистичните. Тя затова така се престара тази вечер.
Даде на публиката арт!
Виж целия пост
# 1 379
Марио казал, че ако не чисти, ще има много скандали. По-рано каза и че имал проблеми с постоянното псуване (което потвърждава думите на съквартирантите). Явно се бори с агресията.

Ивонне не пита дали мислят, че България ще я хареса, а дали ще я намерят интересна. Докато за Георги и Марио пита дали ги харесват. Явно не ѝ е целта да спечели, а по-скоро ПР.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия