BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 458
  • 2 119
# 1 575
Веселка каза на Георги, че и той не е много fit и в следващия момент той на пътеката, да си защити честта Laughing
Виж целия пост
# 1 576
Георги си сравни страданието в къщата с мъките Христови на кръста. 🫣
Да и такива хора като тези в къща, несправедливо са го разпънали на кръст.
Виж целия пост
# 1 577
Веселка беше права. Но и тя влез по огромен гъз. Не е мега добрия вкус. Дори и за провокация.
Виж целия пост
# 1 578
Много фалшива Александра с фалшива усмивка.
Виж целия пост
# 1 579
Вече не мога да го гледам Гош дъ мангал, да си заминава.
От какъв бизнес са му парите, които носи в чували?
Виж целия пост
# 1 580
Теодора сега активира всички да подкрепят Виктор.Той няма да напусне според мен.Или Ванеса или Ланеца.
Виж целия пост
# 1 581
Теодора след всичко тази седмица, наистина ли агитира за Виктор?
Виж целия пост
# 1 582
Ама Виктор и Марио ли е хващал за задника? Rolling Eyes Това не съм го видяла.

Между другото, във фейсбук дадоха как Виктор шамаросва Атижа, еми, бая пляскане си беше.
Виж целия пост
# 1 583
Защо Виктор не шляпна Ванеса или Веска или Ивон по дупарите? Wink
Виж целия пост
# 1 584
Ама вие наистина ли мислите, че Гош носи пари в чували? Прави се на интересен. Няма акъл нито да ги изкара легално, нито да върти измами. Пък ако беше нещо по-сериозно, едва ли щеше да се бута в национален ефир.
Виж целия пост
# 1 585
Ние знаем, че Виктор не е научен сътрудник все пак. Но Георги вече става непоносим.

Ама вие наистина ли мислите, че Гош носи пари в чували? Прави се на интересен. Няма акъл нито да ги изкара легално, нито да върти измами. Пък ако беше нещо по-сериозно, едва ли щеше да се бута в национален ефир.

И аз си мисля, че няма токова пари, за колкото говори. Лъже баш като циганин.
Виж целия пост
# 1 586
Защо Виктор не шляпна Ванеса или Веска или Ивон по дупарите? Wink

На Атижа е най-секси.
Виж целия пост
# 1 587
Ако няма да са двойни, дали през седмицата няма да има извънредни лайфове и да гонят някой?

Не. Башо каза, че на финала отидат 9 плюс халата на Теодора
.
С глас се смеем с мъжът ми на тоя халатен коментар. 🤣
Виж целия пост
# 1 588
Защо Виктор не шляпна Ванеса или Веска или Ивон по дупарите? Wink

Ванеса - за да не си насини ръката, Ивон - за да не го шляпне тя, а Веска - за да не счупи и неговото легло.
Виж целия пост
# 1 589
Обявиха ли проценти? Давайте спойлери Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия