Промоции на книги - тема 21

  • 49 131
  • 728
# 630
Някой може ли да сподели добре опаковани ли пристигат поръчките от "Колибри"? Искам да поръчам, но като ви чета започвам да се колебая.

При мен са пристигнали в торбичка на спиди, не в кашонче. Днес са се обадили на майка ми и са се разбрали да заменят книгата без проблем. Учудва ме обаче, че обяснението е било - ми те кориците са еднакви... Едната синя, другата зелена, едното име на писателя е червено, другото жълто... Ама като са казали... По-важното е, че ще си получа втората част от поредицата.
Виж целия пост
# 631
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ А можеха просто да се извинят, без тези безумни оправдания...
Виж целия пост
# 632
Можеше, ама то това е трудно Simple Smile Нищо де, важното е да сменят книгата. Но малко като в оная приказка за лошата дума... И на мен ще ми остане неприятното усещане.
Виж целия пост
# 633
Никъде не намирам информация за този съспенсBox - нито из сайтове, нито във фб. Дали ще може линк?
Явно са изчерпани вече и са изтрили постовете. Книгите бяха "Приятелят" на Фрида Макфадън и още две книги от същата категория на стойност поне 60лв, подаръци - новелата "Сватбата на прислужницата" (няма да я има за продажба, само с тези Magic СъспенсBox), книга от български автор и още 3 яки предмета, всичко за 50лв. Сега видях, че съм била направила скрийншот
Виж целия пост
# 634
В промоцията на "Хермес" са добавени нови заглавия. Видях доста книги от каталога на издателство "Еднорог".
Виж целия пост
# 635
Озон са вдигнали прага за доставка (или поне при мен така излиза, а до бокс нау ми начислява 1.99). Имат сега някаква офертомания до края на месеца, може да е заради това. За една книга - ако решите нещо да поръчвате, няма смисъл заради доставката.
Виж целия пост
# 636
Ох, само при мен ли излиза непрекъснато "Възникна грешка, моля презаредете страницата" и не мога да добавя книги в количката в Хермес? А от доста време бях хвърлила око на едни книжки на Еднорог.

edit: намерих му цаката, като отворя книгите успявам да ги добавя
Виж целия пост
# 637
Ох, само при мен ли излиза непрекъснато "Възникна грешка, моля презаредете страницата" и не мога да добавя книги в количката в Хермес? А от доста време бях хвърлила око на едни книжки на Еднорог.
Тази грешка излиза когато искате да добавите книгата от главната страница. Трябва да изберете самата книга и тогава да я добавите в кошницата. Поне при мен е така.
Виж целия пост
# 638
Здравейте, имам нужда от малко помощ за "Хермес". Влязох и се регистрирах в сайта, избрах си 4 книги от промоцията, плюс още 2. Оформих поръчката, излиза ми безплатна доставка, защото без промоцията цената им е над 80 лв., но не виждам намалението на поръчката от промоцията /4 книги за 30 лв./. Не ме притеснява, че с нея ще имам платена доставка, искам да ползвам отстъпката. Какво трябва да направя, нещо за попълване, или трябва да са само книгите в тази промоция? Ще съм благодарна за насоки.
Виж целия пост
# 639
Вижте ако са само книги от промоцията тогава дали начислява отстъпката, може да се обърква системата им като има и книги извън оферта, не съм тествала на сайта, само предполагам….
Виж целия пост
# 640
Озон са вдигнали прага за доставка (или поне при мен така излиза, а до бокс нау ми начислява 1.99). Имат сега някаква офертомания до края на месеца, може да е заради това. За една книга - ако решите нещо да поръчвате, няма смисъл заради доставката.

Основно от там пазарувам и затова сега отидох да погледна, 50лв е за безплатна доставка, така е от много време насам Thinking
Виж целия пост
# 641
Озон са вдигнали прага за доставка (или поне при мен така излиза, а до бокс нау ми начислява 1.99). Имат сега някаква офертомания до края на месеца, може да е заради това. За една книга - ако решите нещо да поръчвате, няма смисъл заради доставката.
Да, само до магазин е безплатна.
Виж целия пост
# 642
При мен Озон до офис на Еконт не начисляват доставка над 50 лв., но със Спиди, да.
От Хермес взех и две книги извън промоцията и всичко беше точно.
Виж целия пост
# 643
Ако този скриншот е от Озон, в тази поръчка нямате 50лв, като се приспадне отстъпката и слизате на 40лв. Или това е от Хермес?
Виж целия пост
# 644
Интересно, за Озон при различни техни клиенти да не е еднакво ли? До магазин е безплатно при мен, но за бокс нау или адрес се промени цената при мен, а онзи ден беше с безплатна доставка и до бокс нау, даже писах, че такава поръчка скоро получих.
Скрит текст:




За поръчка над 60 лв вече, дава при мен БД.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия